Пишнотілі в моді: 8 країн, які вам це доведуть

Сучасні стандарти і канони краси підганяють всіх дівчат під єдині стрункі параметри. Але сьогодні деякі країни все ж виступають за збереження природної краси, а не розмірів фотомоделей. Навіть заохочують жінок не скидати зайвих кілограмів, а зберегти їх.

Нас в Тутка зацікавило, де ж пишнотілі панянки користуються особливою пошаною, чому це саме так, і пропонуємо такі цікавинки сьогодні й вам. Вкінці дочекайтеся бонусу — як живуть красуні однієї із найрозвиненіших країн світу.

8. Греція

У цій країні, де люди завжди розслаблені та нікуди не квапляться, люблять великих жінок. Мода модою, але історію нікуди не подінеш: попри вражаюче античне минуле, життя греків було дуже важким. У країни було багато важких періодів, в тому числі війни і голод. Таке ні для кого не проминає просто так.

Завдяки цим факторам, асоціація «повнота — це краса» досі зберігається. Здорова і, відповідно, красива людина — це людина з животиком.

7. Мексика

Мексиканські жінки — гарячі красуні з виразними очима і привабливими формами. Тут своє бачення краси, і невелика повнота — її важлива складова. Все легко пояснюється: історично склалося, що життя в Мексиці не було спокійним і ситим, тому жінка з пишними формами досі символізує собою достаток і благополуччя.

Щоправда, сьогодні це поняття дещо видозмінюється: до країни прийшов сучасний перероблений фастфуд з супутніми трансжирами — і в Мексиці з’явилася проблема ожиріння. Тож надмірна повнота вже не виглядає такою привабливою, адже тепер ролі змінюються: тільки забезпечені люди можуть дозволити собі харчуватися здоровою їжею.

6. Афганістан

В Афганістані вважається, що повнотіла жінка може народити більше здорових дітей, ніж худорлява: в країні суворий клімат і не найлегші економічні умови, тому тут живуть за принципом «там, де худий помре, гладкий лише схудне». Тому округлі форми і пухке обличчя, яке видніється з-під паранджі, автоматично додає балів будь дівчині на виданні.

5. Самоа

На острові Самоа прихильно ставляться до пишних форм. Парадоксально, але це обумовлено небагатим життям: самоанці споконвіку намагалися підкріпитися про запас, якщо була така можливість. Упродовж віків накопичення додаткових калорій перейшло на генетичний рівень: організм місцевих мешканців з великим небажанням розлучається із зайвими кілограмами.

За останні півстоліття до Самоа почали імпортувати багато перероблених продуктів з високим вмістом жиру. Це призвело до того, що зараз тут один з найвищих показників ожиріння у світі. Однак самоанці не засмучуються: повнотілі жінки тут вважаються красивими і більш плідними.

4. ПАР

У Південній Африці повні люди теж виділяються з натовпу, причому проводжають їх захопленими або заздрісними поглядами. Якщо гладкий — отже ситий і живе в достатку.

Але є й інша причина, через яку повнота стала більш жаданою, ніж раніше: в Південній Африці дуже багато випадків захворювання на СНІД, а ця хвороба не дарує пишних форм. Тому тепер тут виникла асоціація, що повнотіла людина — це здорова людина.

3. Саудівська Аравія

В арабському соціумі вважається, що повнота — це ознака краси і високого соціального становища. Крім того, огрядність тут — наслідок спекотного клімату, тому що шалена спека викликає бажання якомога менше рухатися. Додамо сюди фастфуд, що з’явився в країні: в результаті проблема ожиріння різко стала дуже актуальною.

У Саудівській Аравії спорт не популяризується, особливо для жінок. А все ж таки зараз тут з’являються проєкти зі створення фітнес-клубів для жінок. Але панянки не поспішають туди: їм не подобається ідея скидання ваги за допомогою фізичних вправ. Крім того, вони бояться, що замість жиру у них з’являться незначні м’язи: тоді вся краса зникне.

До речі, варто відзначити, що 74% жінок Саудівської Аравії задоволені своїм зовнішнім виглядом і нічого не хотіли б змінити, а у США і розвинених європейських країнах своє тіло подобається лише трохи більш як 50% жінок.

2. Об’єднані Арабські Емірати

Вже де-де, а в цій країні прогрес йде вперед семимильними кроками. Численні стрункі та стильні красуні ведуть блоги в Інстаграм, і, дивлячись на них, здається, що в ОАЕ всі жінки — такі досконалі й професійно нафарбовані. Однак вікові підвалини не так вже просто стерти: в менш світських колах повнота досі вважається ознакою здоров’я і краси. Бути пампушкою в ОАЕ нормально і природно.

І це добре видно в дослідженні, проведеному серед жителів. Було виявлено, що близько 75% опитаних вважають, що мають нормальну вагу. Але офіційні дані показали, що тільки у 30% від загального числа тих, хто брав участь в дослідженні, маса тіла була в межах норми.

1. Бразилія

Сідниці бразильських жінок — хто про них не чув? Красива бразилійка — це жінка, яку, як то кажуть, є за що взяти, і це «що» має бути дуже опуклим і перебувати трохи нижче спини. До виразної “п’ятої точки” може додаватися ще добра сотня кілограмів, але це нікого не бентежить. Бразилійки пишаються своїми формами, і їх чоловіки всіляко підтримують це.

Тут повнота — результат історичної спадщини. Кілька століть тому в Бразилії процвітало рабовласництво. Перед тим, як відправитися на плантацію, раби намагалися з’їсти якомога більше ситної їжі, щоб були сили для важкої праці. Зараз рабовласництва немає, а бажання смачно, багато і ситно їсти залишилося.

Бонус: зміщення в суспільстві відзначається в багатьох країнах

Деякі люди страждають від ожиріння, приймаючи його за красу. Але в Південній Кореї все навпаки. У цій розвиненій країні бодіпозитив насправді не знайшов свого відгуку. Красиве тіло повинно бути витончено тонким. Але дивує не це, а те, що всі мусять бути однаково ідеальними.

Очевидці стверджують, що в модних магазинах одягу можна зустріти формат «один розмір підходить всім». Власники магазинів кажуть, що якщо вам не підходить якась річ, то «ви повинні голодувати, поки вона не підійде». При цьому молоді з надмірною вагою чимало, але вони явно одягаються в менш модних магазинах.

А що ви думаєте про повноту? По-вашому, чи залежить внутрішній стан людини від зовнішнього вигляду?

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close