Південна версія знаків зодіаку — навдивовижу точний опис кожного

Ми вже настільки звикли до знаків зодіаку, що важко уявити їх дещо іншими. Але Ліз Дайл за підтримки Red Clay Media спробувала представити їх “південний” аналог. Вона спробувала уявити, що би було, якби знакам зодіаку позували південні тварини. Нові “сузір’я” прекрасно ілюструють типових південних тваринок.

Цікаве
Loading...

“Дуже важко описати темперамент жителя півдня — ми дуже своєрідні”, – пояснює Ліз. “Старі уявленні про південців не така вже й вигадка. Ми всі різні, навіть спілкуємось по-різному (повірте мені на слово). Нас об’єднує лиш одне — взаємоповага. Гарні манери — дуже важлива складова нашого виховання, нас змалку навчають бути ввічливими та люб’язними. А ще ми найбільш невмілі серфери на світі”.

Ліза продовжує свою думку про цікаві знаки зодіаку. “Я завжди думала, що ідея: “Знаки зодіаку – ….” дуже весела. Мені завжди імпонували люди, котрі вигадували веселі картинки й цікаво застосовували їх до астрологічних знаків. Тому ми й собі захотіли спробувати. В більшості випадків, ми прив’язали свою варіяцію до жителів півдня, але й поціновувачі астрології, гадаю, оцінять наші старання. Ми не хотіли обмежуватись певними локаціями та підбирали тварин, схожих до знаків за характером”.

Жінка вважає, що й для самих південців цей гороскоп — прекрасний тест на особистісні якості. “Дехто ставиться до нього занадто серйозно, проте така практика — дуже цікава можливість по-іншому глянути на своє та чуже життя. Цікаво відзначити, що багато читачів відреагували на ілюстрації коментарями типу “влучне потрапляння”, “ха-ха, точно про мене”. Так ми зрозуміли, що наша справа не марна”.

Займенники “ми”, “ви”, до яких апелює Ліза, стосується мешканців південних країв. “Ми, південці, страшенно любимо розмовляти й переповідати історії: як то добре жити на півдні, куди їздимо відпочивати, яку їжу ми їмо і яку музику слухаємо”.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close