Подавання десертів

Тортики, тістечка, розетки з фруктовими салатами і морозивом. Ми рідко відходимо від традиційних способів подання десертів, адже головне, все-таки, смак. Але якщо раптом на вас надійшла туга побачивши шматочка торта на тарілці, ми в Тутка пропонуємо спробувати щось нове.

Ми підготували для вас 20+ надихаючих ідей подання десертів в склянках і келихах. Чому б й ні? Фруктові салати, тірамісу, муси, суфле і чізкейки стануть у декілька разів смачніші – і все завдяки цікавому оформленню.

Ідеї подачі десертів

Ці ідеї можна використати, коли треба розважити і нагодувати велику компанію друзів або вигадати що-небудь на перекус.

Десерт, укладений шарами в шотах

Акуратні малюки-скляночки створені не лише для абсента і текіли. Подивіться, як гармонійно виглядають в них багатошарові десерти. Склянки для віскі також підійдуть.

Фруктовий десерт в склянці

Подавати фруктові десерти можна в келихах для мартіні та білого вина. Нарізані фрукти можна перемішати або викласти шарами.

Вафельний стаканчик для вітамінних ласощів внесе нотку свята і літа.

Чізкейки і панакота в низьких круглих склянках

Десерти-кульки – ефектні та яскраві. Це ціле поле для експериментів. Спробуйте заморозити декілька шарів ласощів під різними кутами і прикрасити готову страву печивом і ягодами.

От як можна створити шедевр з банального шоколадного коктейля.

Десерти у високих склянках

Чим вищою є місткість, тим більше шарів ласощів там поміститься. Довгі коктейльні келихи підходять для всіляких мусів і трайфлу – британського багатошарового десерту з бісквітного тіста із заварним кремом, збитими вершками і фруктами.

Тірамісу в склянці

Італійський родич трайфла – тірамісу – однаково хороший у високих, приземкуватих, вузьких і широких ємностях.

Звичайно ж, не існує єдиної системи розподілу десерт-ємність. Дозвольте вашому внутрішньому художникові творити! Експериментуйте з формами келихів і наповнювачем, використайте наші ідеї і генеруйте свої, унікальні.

За матеріалами