in , , ,

Погляньте – якийсь багатій збудував містечко із будиночків-замків а-ля Дісней вартістю $200 мільйонів і зрозумів, що помилився

Сотні несправжніх замків, які будувалися для заможних інвесторів Перської затоки, щойно отримали їхніх нових мешканців. Привидів. Проект Бурдж-Ель-Бабас в північній частині провінції Болу в Туреччині розпочався в 2014 році, але його розробник, група Sarot, не змогла дістати необхідну суму грошей для його завершення.

Група Sarot нещодавно була майже знищена судовим рішенням про банкрутство у зв’язку з борговим зобов’язанням Burj Al Babas у розмірі 27 мільйонів доларів. Проект розрахований на 732 вілли в стилі замків, на басейни, турецькі лазні, центри здоров’я та краси, торговий центр і мечеть, повідомляє сайт. І хоча клієнти з Катару, Бахрейну, Кувейту, Об’єднаних Арабських Еміратів і Саудівської Аравії купили близько 350 з 587 побудованих вілл, цього недостатньо.

“Ми не могли покрити заборгованість на 7,5 мільйона доларів для вілл, які ми продали країнам Перської затоки”, – цитує газету “Гаріет” голова групи Sarot Мехмет Емін Єрделен. “Ми звернулися з проханням для суду бути поблажливим щодо нашого банкрутства, але суд виніс рішення. Ми будемо його оскаржувати у свою чергу”.

Суд також наказав групі негайно припинити будівництво, але Єрделен досі сподівається. “Проект оцінюється в 200 мільйонів доларів”, – сказав він. “Нам потрібно продати лише 100 вілл, щоб погасити борг. Я вважаю, що ми можемо пережити цю кризу через чотири-п’ять місяців і частково відкрити проект у 2019 році”.

Користувачі мережі бурхливо висловилися про цей проект і його крах

За матеріалами

Сподобалось?

5 простих порад з книги особистого лікаря королівської сім’ї, які допоможуть зберегти здоров’я і молодість

15 простих кухонних трюків, які сподобаються навіть чоловікам