Поки знаменитості різними способами допомагають Україні, Бенедикт Камбербетч запрошує українських біженців до свого дому

Українці мужньо борються за свою країну та свою свободу, і цим надихають весь світ. Багато людей з різних країн бажають допомогти всіма способами, якими вони можуть. До допомоги залучаються  знаменитості.

Наприклад Бенедикт Камбербетч, який заохочує людей жертвувати гроші на благодійні організації, які допомагають Україні, і тиснути на політиків, щоб вони створили місця для людей, які втікають від війни, щоб мати безпечний притулок, і навіть сподівається сам приєднатися до волонтерів, які пропонують біженцям власні домівки.

Знаменитості активно жертвують гроші Україні, але схоже, що Бенедикт Камбербетч готовий зробити ще більше і запрошує біженців до свого дому.

13 березня відбулася премія Британської академії кіно (BAFTA), одним із гостей заходу став Бенедикт Камбербетч. Насправді він був номінований у категорії «Кращий актор». Коли він давав інтерв’ю Sky News, він із задоволенням розповідав про свою роботу, але також не міг обійти стороною трагедію, яка відбувається в Україні.

Бенедикт повністю на боці України та навіть був готовий не лише пожертвувати гроші, що є дуже важливим і простим способом допомогти, але й прийняти біженців у себе вдома: «Кожному потрібно зробити стільки, скільки може, і я думаю, що вже сьогодні з’явилася новина про рекордну кількість людей, які зголосилися прийняти людей до своїх домівок. Я сподіваюся, що сам стану частиною цього».

Але гроші також дуже потрібні. Міла Куніс та Ештон Кутчер зібрали для України понад $30 млн

Бенедикт – не єдина знаменитість, яка чітко висловила свою позицію щодо війни та допомагає українцям боротися з російськими окупантами. Міла Куніс, яка насправді народилася в Україні та виїхала в США, коли їй було всього 7 років, 3 березня разом зі своїм чоловіком Ештоном Кутчером запустили GoFundMe і зібрали 30 мільйонів доларів для допомоги українцям, а сама пара внесла 3 мільйони доларів.

Подружжя вирішило передати ці гроші Flexport.org і Airbnb.org, і вони пояснюють, чому: «Flexport.org організовує постачання допомоги до місць для біженців у Польщі, Румунії, Угорщині, Словаччині та Молдові. Airbnb.org надає безкоштовне короткострокове житло біженцям, які тікають з України».

Супермодель Джіджі Хадід пожертвує всі свої доходи від Тижня моди 2022, щоб її робота в такій галузі в подібні часи мала значення.

Супермодель Джіджі Хадід також приєднується до зусиль, щоб допомогти Україні, опублікувавши в Instagram 6 березня, що вона пожертвує свої «прибутки від показів осені 2022 року на допомогу тим, хто потерпає від війни в Україн».

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі виділяють до 1 мільйона доларів з грошей, пожертви біженцям

Кіт Герінґтон приєднався до кампанії відео- та радіореклами, щоб заохочувати людей жертвувати гроші та допомагати біженцям із війни

Кіт Герінґтон, зірка «Гри престолів», став обличчям відео- та радіореклами для кампанії комітету з надзвичайних ситуацій, разом з іншими акторами, такими як Адріан Лестер, Саймон Пегг, Х’ю Бонневіль та Девід Теннант, які допомогли зібрати 120 мільйонів доларів на 15 гуманітарних акцій. неприбуткових організацій у Великобританії всього за 5 днів.

Дж. К. Роулінг також виділяє понад мільйон доларів для українських дітей

Письменниця неймовірно популярної серії книжок про Гаррі Поттера Дж. К. Роулінг оголосила, що виплатить до 1 мільйона фунтів стерлінгів (1,31 мільйона доларів) з грошей, пожертвуваних Lumos, міжнародній неурядовій благодійній організації (НУО), заснованій самою авторкою.

Зараз організація зосереджена на «роботі в Україні та сусідніх країнах, щоб надати підтримку дітям, які потрапили в дитячі будинки, забезпечити невідкладну їжу, гігієну та медичні набори, щоб допомогти убезпечити деяких із найбільш уразливих дітей».

Девід Бекхем використав свій 7 Fund, щоб зібрати гроші для українських дітей і розпочав апеляцію власними пожертвами разом зі своєю дружиною Вікторією Бекхем

Джерело