in , ,

Познайомтесь, це — південноамериканська гарпія. Птаха така велика, що нагадує переодягнену людину

“О Господи, яка ж вона величезна” — так приблизно люди реагують на цю тварину, коли вперше бачать її наяву чи на світлині. Ми в Тутка погоджуємось. Справді, гігантська тварина. Жорстока. Велична. Горда. В її скляних очах буквально читається: “Ти, малюче, зі мною не жартуй, я такими людинками, як ти, перекушую на сніданок”.

Гарпія настільки своєрідна, що якщо поглянути на неї з одного ракурсу, може здатися, що людина переодягнулася в птаху із Моторошної долини. З іншого боку, вона скидається на Покемона (будь ласка, зізнайтесь — ви теж його бачите?). А з третього ракурсу вона схожа на незвичайне неземне створіння, яке знайшли після падіння космічного корабля.

Південноамериканська гарпія — птаха-хижак, яка мешкає в джунглях. Вона велетенна.

Ці тварини дуже популярні в мережі. До прикладу, добірка світлин цієї красуні зібрала більш ніж 91 вподобань на Reddit за менш ніж 20 годин. А на Imgur такі самі знимки одержали понад 120 тисяч переглядів за такий самий час.

Люди кажуть, що південноамериканська гарпія справді нагадує людину, переодягнену у птаху.

В наш час її справді важко спіймати — вона ж хижа птиця. У світі проживає два види гарпій: південноамериканська й папуанська.

Гарпії — найбезстрашніші хижаки джунглів, а до того ж ще й найбільші представники родини яструбових на планеті. Розмах їх крил досягає 224 см, проте вага їх незначна — від 3,8-9 кг.

У пташки такий незвичний вираз обличчя.

Гарпії мешкають в кронах дерев тропічних джунглів. На жаль, через знищення лісів вони майже зникли з Центральної Америки — у світі їх залишилося менш як 50 тисяч особин. У Бразилії побутує ще одна назва цієї птахи (навіть крутіша): королівський яструб.

А кігтики пташки вражають.

Харчуються ці тварини великою здобиччю, а не маленькими пташками: “Мавпами, дикобразами, лінивцями, носухами, птахами, зміями, ящірками”, — зазначає сайт Fact Zoo. Добре, що людини немає в цьому переліку!

Як вам ця “пташечка”? Хотіли б зустрітися з нею? Діліться враженнями в коментарях.

Сподобалось?

Батькам на замітку: чого нам не можна робити замість дітей

17 знимків, які доведуть, що діти — це Боже благословення