Приховані чесноти різних знаків Зодіаку. Пізнаємо себе з іншого боку!

Овни – уперті, Раки – чутливі і ранимі. Це стереотипи. Всі ми звикли до того, що за кожним знаком Зодіаку закріпилася своя характеристика. Але ж будь-який з них здатний постати з абсолютно несподіваного боку!

Овен (з 21 березня по 20 квітня)

Славні малі. Цілеспрямовані, виконують свої обіцянки. І ви навряд чи знайдете більш вірного друга, ніж Овен. Чим гірше у вас ситуація, тим сильніше він буде вас підтримувати і рятувати. При цьому абсолютно не важливо, чи знав він вас ще з пелюшок або ж ви просто вчилися в одному потоці на курсі в університеті. Ці люди вміють витончено докопатися до правди, навіть коли ви наглухо задраюєте всі люки своєї душі. Вони обов’язково знайдуть лазівку і проявлять дружню участь.

Телець (з 21 квітня по 21 травня)

Неговіркі собі на умі – це теж про Тельця. Однак варто дізнатися його ближче, і ви зрозумієте, що перед вами людина-свято. Тельці можуть, подібно до француженок, легко робить з нічого капелюшок, скандал і салатик, спорудити свято з підручних речей. В принципі для того, щоб порадувати інших, їм навіть червона дата в календарі не особливо і потрібна. Є настрій в душі, значить, треба дарувати свято коханим і близьким. Тельці також добре пам’ятають всі ті добрі справи, що ви для них зробили. І здатні бути вдячними.

Близнюки (з 22 травня по 21 червня)

У Близнюків амплуа сорочки-хлопця. Людину, яка буде пригощати всіх навколо, поки в кишені не залишиться лише воша на аркані. Але це враження, повірте, оманливе. Близнюки як ніхто інший вміють рахувати гроші. Вони чітко знають, скільки у них грошей в бюджеті і скільки вони можуть в цей самий момент спустити на красиве життя. Напевно, саме тому серед них досить часто виходять відмінні стратеги і фінансисти.

Рак (з 22 червня по 23 липня)

Дивна особливість цих людей – вміння слухати і розуміти все те, що ви хочете до них донести. Що не кажи, а зараз це справжнісінький талант! До того ж Раки здатні тут же відокремлювати зерна від полови, головну думку від потоку свідомості, марення і брехні. Якщо лругу потрібна допомога, Рак навряд чи відмахнеться. Він викроїть час у своєму щільному графіку, сяде поруч, видихне і прийметься слухати. А потім ще й поради правильні дасть.

Лев (з 24 липня по 23 серпня)

Вони розумні, раціональні. Але часто вважають за краще не ділитися своїм багатющим життєвим досвідом. Вони розуміють, що за кожним вчинком неминуче слідують наслідки – і це їх лякає. А тим часом це саме ті люди, які можуть блискуче вирішувати кризові ситуації. Але, як ми пам’ятаємо, їх кредо не висовуватися. Якщо не покличуть, Леви прийдуть на допомогу тільки тоді, коли рятувати вже може бути нічого. Так що не соромимося, підходимо до них і сміливо запитуємо, як бути. Тільки не забувайте: робимо це дуже проникливо і шанобливо. Перед нами все-таки сам Лев!

Діва (з 24 серпня по 23 вересня)

Вони швидко сходяться з людьми і вміють привернути до себе. Їм дівчина ніколи не скаже: “Я з незнайомими на вулиці не розмовляю”. Діви вміють так поглянути, так повернути хід подій на свою сторону, що незнайомка сама скаже і ім’я, і ​​прізвище, і адресу. Чарівність Дів може бути бездонною. До речі, саме серед цього знака Зодіаку досить багато фатальних жінок. Можливо і не надто блискучих красою, а таких, що володіють дивовижною харизмою.

Терези (з 24 вересня по 23 жовтня)

Це геніальні провидці! Вони можуть планувати події на рік вперед і далі. Життя у них, як правило, слід заданої ними ж траєкторії лише з деякими застереженнями. Коли про Терези говорять, як про сухарів, – це брехня. Вони романтики і невтомні вигадники. Терези, як правило, здатні тримати в голові всі ціни, розклад роботи потрібних установ, а також всі знижки і акції. Завдяки цьому вони можуть організувати все що завгодно – будь то відпустка або званий обід, витративши при цьому мінімум коштів і часу.

Скорпіон (з 24 жовтня по 22 листопада)

Всі вже звикли до того, що Скорпіони – це люди, здатні всіх дістати своєї уїдливістю. Тим часом вони, зазвичай, стають божевільними батьками. Хто б міг подумати! Ще вчора вони морщили носи при згадці про брудний підгузок. А сьогодні самі захлинаючись читають батьківські форуми і вибирають моделі памперсів, в яких не пріє попка. І так у всьому! Скорпіони з усією прискіпливістю вивчають кожен аспект життя свого чада. Водночас вони намагаються зробити так, щоб дитина не відчувала надмірної опіки.

Стрілець (з 23 листопада по 21 грудня)

Якщо є поняття “сеkсуальна харизма” – це про Стрільців. Ось є в них щось незрозуміле, що як магнітом притягує представників протилежної статі. Жінки-Стрільці, як правило, ніжні і жіночні, а чоловіки – сильні і завжди готові підставити своє сильне плече. Може бути, міцної сім’ї Стрілець вам і не запропонує, однак час, проведений з ним, ви точно будете пам’ятати, як один із найрадісніших і найщасливіших у своєму житті.

Козеріг (з 22 грудня по 20 січня)

У цих людей буквально безодне бажання допомогти іншим. Вони не завжди готові афішувати своє прагнення, але якщо трапиться нагода попрацювати в притулку для бездомних тварин, дати концерт в будинку для літніх людей або зібрати гроші нужденним – саме Козероги будуть серед перших, хто відгукнувся. І, звичайно, вони ніколи не стануть захлинаючись розповідати про свої добрі справи. І це ще одна чеснота Козерожок.

Водолій (з 21 січня по 19 лютого)

Таланти бувають різні. Ось у Водолія, наприклад, це талант прощати. Він фізично не здатний довго сердитися і дутися на когось. Навіть якщо його сильно образили. Він підніме вгору руку і махне на все. Бо в світі є набагато цікавіші заняття, ніж образа. Будьте впевнені, у найважчих обставинах він не нагадає вам про те, що ви десь оступилися.

Риби (з 20 лютого по 20 березня)

Напевно, у Риб відразу дві прихованих гідності. Вони добрі і щедрі. І це між собою дуже пов’язано. Вони завжди втішать, завжди допоможуть вам знайти вихід зі складної ситуації, і при цьому не те що не попросять за свої труди ніякої подяки, але ще і свою останню сорочку в навантаження дадуть. А потім ще пару місяців будуть питатися: як ви живете і чи не треба чимось допомогти?

Фото з відкритих джерел
За матеріалами: coffeewithmilk.com.ua