Психотерапевт з гумором розповідає, що коїться в головах у дорослих хлопчиків і дівчаток

Психотерапевту Аглаї Датешидзе достеменно відомо, що стосунки ніколи не бувають простими. Люди закохуються і розчаровуються, радіють і ображаються, захоплюються своєю другою половиною, а потім звинувачують її у своїх невдачах. В чому причина? Можливо в тому, що в глибині душі ми всі — ще ніжні й трепетні хлопчики та дівчатка.

Тутка уважно прочитав її історії та зрозумів, що хоча б одна схожа історія є у кожного. Доказом цьому є бонус до статті: він складений з розповідей, які написали звичайні користувачі.

Цікаве
Loading...

 • Жив собі хлопчик. Він шукав дівчину, яка ідеально підходила б під його настрій. А заодно — під краватку, штани та сорочку. І щоб готувала на вибагливий смак: котлети по-київськи, бігус і печінковий паштет. Знайшов. От лиш з’ясувалося, що цій дівчинці потрібен кароокий брюнет з татуюваннями. А наш хлопчик — ідеальний блондин. Не підходить.
 • Жила собі дівчинка (ну або хлопчик, не важливо). Бувало, вона закохається в якогось хлопчика, посміхнеться загадково, спіймає натхнення, напише книгу, опублікує, презентує, підпише і принесе коханому, як подарунок, щоб радів. Хлопчик спочатку радіє, а потім здивовано запитує: «Стривай-но, стривай, а попередні 15 книг у тебе звідки?» А дівчинка лиш мовчить і загадково посміхається.
 • Жила собі дівчинка. І вона мучилася через свій допитливий розум. Бувало, прийде до неї хлопчик, зізнається в коханні, а вона сяде поруч і починає його катувати: «А чому ти мене любиш? А чому саме мене вибрав? А що в мені тобі по пунктах подобається? А що, якщо…» Хлопчик подумає-подумає і, не знайшовши відповіді, піде собі геть. Так, катування розумом — це вам не жарти. P.S. Слава Богу, знайшовся один, який просто сказав: «Так вийшло» і не переживав за відповідь. Але це пощастило просто.
 • Жив собі хлопчик. І була у нього дружина. Якось він, зі своєї наївності, вирішив уточнити у неї, навіщо їй стільки грошей на платтячко і чи не варто їй подумати. Уточнив. У результаті довелося виділити гроші на платтячко, компенсацію моральної шкоди, відвідування психолога, відпустку в Греції та на шоколадку з вафелькою. Тепер хлопчик думає, перш ніж уточнювати.

 • Жила собі дівчинка. Якось вона сиділа в палаючому домі та чекала на принца, який, за планом, повинен був запропонувати їй руку і серце, стоячи на одному коліні. Але замість принца приїхав пожежний, який теж став на одне коліно і простягнув дівчинці руку допомоги, бо вогонь вже підбирався до самих її ніг. А дівчинка вирішила, що це їй руку і серце пропонують, і почала поважно розмірковувати, погоджуватися чи ні. Тоді пожежний (для економії часу) стукнув дівчинку брандспойтом по голові й витягнув на світ Божий. Поклав на травичку оговтуватися, а сам далі поїхав інших дівчаток з вогню рятувати. Ось і вся любов, як то кажуть. P.S. До речі, дівчинка потім в нього ще довго була закохана. Такий мужчина… Без компромісів, сильний, ефективний.
 • Жив собі хлопчик. Якось мама привела його до дитячого садочка. І так хлопчикові в садочку сподобалося, що він вирішив залишитися там назавжди. Бажано разом з мамою. І що буде далі, його не цікавило. Головне — якомога міцніше двері зачинити. А щоб зовні його не турбували, хлопчик повісив на двері табличку «Занадто крутий для тебе». Тільки от чомусь під цю табличку жінки табунами ломляться й у двері стугонять. Але те, що буде далі, і справді мало кого цікавить.
 • Жила собі дівчинка. Якось вона все переплутала й у неї знесло дах від кохання до одного хлопчика. Ну як знесло… Хлопчик той їй лише на зупинці «привіт» сказав, а далі вона вже сама в голові все докрутила. Чи багато треба дівчинці, щоб знести собі дах? А треба було все навпаки — хлопчикові дах знести за старою схемою. Переплутала, одним словом.
 • Жили собі хлопчик і дівчинка. І був у них дім, нібито один на двох. Тільки це виявилися два різних будинки. Для дівчинки це було місце, де вона могла розкласти свої баночки, розвішати платтячка і квіточки у вазу гарненько поставити, а потім чайок ароматний на веранді в халатику попивати. А для хлопчика це було місце, де він нарешті може зняти пахучі шкарпетки, і штани заодно. Дівчинка обурювалася, звісно так, а потім згадувала, що він і за дім, і за чай, і за баночки платить. А халатик на свято подарував. І обидвоє, до речі, цей дім дуже любили. І одне одного теж.
 • Жила собі дівчинка. І ніяк у неї стосунки з людьми не складалися. Пішла вона якось до відьми за приворотним зіллям. А відьма поглянула досвідченим поглядом на дівчинку і намішала їй замість приворотного звичайне заспокійливе. І все у нашої дівчинки відразу склалося.

 • Жила собі дівчинка. Вона була принцесою в рожевій сукні та, як годиться, до нестями закохалася у свинопаса. Адже у того такі сильні руки! Свинопас, звичайно, міцно обійняв її, забруднивши рожеве коричневим, і притиснув до стінки сараю, що було дівчинці дуже приємно. Але через п’ять хвилин відпустив зі словами: «Мені працювати треба». А на запитання: «Чому так мало» – сказав, що свині самі себе не почистять, а гроші на дорозі не валяються. Ось і вся любов. І сукню рожеву тепер викинути доведеться… Чи може, залишити, для спогадів? Чи, може, піти свинопасу вечерю готувати, щоб у нього більше часу залишалося? Як багато в житті запитань.
 • Жив собі хлопчик. Він був зручним, поки йому було зручно. А далі — не був.
 • Жила собі дівчинка. Вона суворо говорила своєму чоловікові: «Я тобі не мама». А потім давала ще кілька порад у тому ж тоні.
 • Жив собі хлопчик. Він не любив людей. Особливо дівчаток. Всі вони були якісь дивні та нелогічні: то їм пити, то їм писати, то їм суконку нову, то у них нещасна любов. Тому влаштувався хлопчик працювати директором жіночої гімназії (жіночим тренером, гінекологом, перукарем — потрібне підкреслити). Треба ж щось з ними робити, з цими дівчатками.
 • Жила собі дівчинка. Коли вона збиралася на побачення, то перед ним завжди прибирала вдома, білизну нову стелила, посуд мила і підлогу пилососила. Тому що, на відміну від усього іншого, власна чиста квартира не розчарує ніколи.
 • Жив собі хлопчик. І була у нього шоколадка з морською сіллю. Відкрив якось хлопчик свою шоколадку, щоб поласувати, а повз дівчинка пройшла і посміхнулася. Тоді хлопчик, не довго думаючи, віддав їй всю шоколадку, а собі лише один шматочок залишив… З’їла дівчинка шоколадку, гикнула і пішла далі. Хлопчик здивувався, а дівчинка досі його звинувачує, що він їй солодкого життя не влаштував і на море не відвіз. А за останній шматочок то і взагалі ненавидить.
 • Жила собі дівчинка. Якось вона прийшла до своєї бабці й попросила у тієї поради на всі випадки життя. Тоді бабуся не замислюючись вимовила: «Не хочеш проблем — не ходи у гарем (ну чи не будь коханкою, не йди в жіночий колектив або на ведичний тренінг, а також на психологічний чи філологічний факультет, але це вже пояснення для нездогадливих)». І справді — порада на всі випадки життя.

Бонус: міні-розповіді від користувачів, які надихнулися історіями про дівчаток і хлопчиків

 • Жила собі дівчинка. Вона завжди знала, що в житті найголовніше — це вдало вийти заміж. Причому і туди, і назад. (Світлана Котоусова)
 • Жила собі дівчинка. Вона завжди перевіряла стосунки зі своїм хлопчиком тривалими розлуками та пишалася тим, що ті були міцні й вічні, як класика. Але якось довелося їх перевірити тривалою близькістю. І ось тут почався хардкор і андеграунд. (Віра Шахова)
 • Жив собі хлопчик. Він займався легкою атлетикою і швидко бігав. Якось зустрів дівчинку і каже їй: «Побігаймо разом». І вони побігли. Хлопчик вирвався вперед, а дівчинка сильно відстала, образилася і пішла по своїх справах. Хлопчик дуже розлютився: як вона могла піти, вони ж домовилися бігати? Дивний був хлопчик. (Володимир Баландін)
 • Жила собі дівчинка. Дуже вона любила чистоту і порядок. Все у неї було вимите, вичищене, простерилізоване й оброблене антисептиком. А якось закохався в неї прекрасний принц, але нічого у них не вийшло, бо принц не був готовим до стерилізації. (Ганна Левіна)
 • Жив собі хлопчик. Якось він зрозумів, що хоче серйозних стосунків і вирішив знайти собі дівчину. Але щось не щастило йому. Цілим Інтернетом шукав собі дівчину. І публікації писав про знайомство, і обнишпорив десятки сторінок в пошуках своєї дівчини. Але все марно. То занадто низенька, то занадто висока, то сідниці не накачані, то талія не струнка, то занадто розумна, то занадто дурна, аж поговорити немає про що… У розпачі він навіть лайки деяким дівчатам поставив, але жодна йому не писала повідомлень. Сумував хлопчик, і нічого йому більше не залишалося, як сісти на диван перед телеком, напитися пива і проклинати увесь жіночий рід. (Антоніна Вахрушева)
 • Жила собі дівчинка, яка дуже любила повну ясність у стосунках. Прояснювати стосунки їй іноді вдавалося. Але було неясно, чи залишилися ці стосунки після цього. (Віра Шахова)

Чи готові ви так само легко й іронічно розповісти про ситуації, які сталися з вами чи вашим знайомими?

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close