РЕЦЕПТ: Швидкі малосольні огірки «Мрія поета»

Перші місяці літа – саме час для апетитних малосольних огірочків. Вони підійдуть як закуска до м’яса і як окремий перекус, тому розлітаються з банки за одну мить.

Цей рецепт просто знахідка для тих, кому бракує терпіння почекати 2-3 дні до їх повної готовності. Редакція Тутка випробувала рецепт приготування малосольних огірків шляхом сухого посолу. Всього 4 години, і класичні хрусткі огірочки готові до споживання!

Інгредієнти:

  • Огірки – 1 кг
  • Часник – 3 зуб.
  • Кріп – 1 пуч.
  • Сіль – 1 ст. л.
  • Цукор – 0,5 ч. л.
  • Чорний перець (горошком) – 5 шт.

Приготування

1. Замочіть невеликі огірки на пів години у холодній воді.

2. Обсушіть і зріжте кінчики. Складіть огірки в поліетиленовий пакет або пластиковий контейнер. Не додайте води! Наріжте тонкими пластинками очищений часник, нарубайте кріп, розчавіть перець і додайте до огірків. Посоліть і посипте цукром.

3. Зав’яжіть пакет або закрийте кришкою контейнер і гарненько потрусіть протягом 2-3 хвилин, щоб весь вміст перемішався.

4. Залиште огірки при кімнатній температурі на 60 хвилин. Час від часу струшуйте ємність, щоб овочі просолились рівномірно. Через годину огірочки вже можна їсти, але для кращого просолення поставте їх в холодильник ще на 3 години.

Огірки, приготовані таким способом, потрібно з’їсти якомога швидше, інакше вони стануть дуже солоними. Бажано готувати їх на один раз. Випробуйте цей швидкий спосіб приготування малосольних огірків і щодня тіште себе хрусткою радістю. Смачного!

За матеріалами