in , ,

РЕЦЕПТ: Скумбрія сухого засолу

Скумбрія — улюблена страва для всіх! Але готувати її правильно вміють не всі. Навіть люди скаржаться на неприємний запах цієї риби. Ми в Тутка зруйнуємо це хибне переконання і навчимо вас готувати цю рибку новим способом.

Приготувати таку не важко. Насамперед треба запастися харчовою плівкою і пластиковим пакетом, а також жирною не перемороженою рибиною вагою 500-600 грамів.

Інгредієнти:

  • Скумбрія – 1 шт.
  • Сіль – 1,5 ст. л.
  • Цукор – 1,5 ч. л.
  • Соняшникова олія – 1 ст. л.
  • Лавровий лист – 4 шт.
  • Чорний перець (мелений) -0,5 ч. л.

Приготування

1. Скумбрію розморозьте, відріжте голову, хвіст і плавники, очистьте тушку від нутрощів. Особливу увагу приділіть видаленню чорної плівки всередині черевця, інакше посолена риба буде гірчити.

2. Зробіть два надрізи уздовж хребта, вийміть його й очистьте філе від кісток, наскільки можливо.

3. Викладіть половинки риби на харчову плівку черевцем вгору, посипте сіллю і цукром, полийте олією і викладіть на одну половину лавровий лист.

4. З’єднайте половинки філе й обмотайте плівкою у 2-3 шари. Потім помістіть рибу в пластиковий пакет і відправте в холодильник на добу. За цей час бажано рибу перевернути 1-2 рази.

Не лякайтеся короткого часу засолення риби: скумбрії досить цього часу, щоб добре засолитися. Лавровий лист можна замінити лимоном і додати сухого орегано.

Сподобався рецепт? Поділіться рецептом з вашою подругою!

Сподобалось?

Інтернет-користувачі поділилися фразами, які їх ледь не знищили. А які ваші?

Мама не вічна — цінуйте її сьогодні!