РЕЦЕПТ: Як приготувати пампушки на згущеному молоці

Є багато веселих теорій про походження пампушки. Згідно з однією з них пампушки винайшов данський моряк Хенсон Грегорі. Він стояв на вахті та їв солодкий пиріжок. Несподівано піднялася буря, і капітанові треба було двома руками взятися за штурвал.

Не вигадавши нічого кращого, він одягнув свій пиріжок на ручку штурвального колеса. Насправді, форма класичної пампушки, скоріше за все, пов’язана з тим, що тісто з дірочкою швидше і рівномірніше просмажується. Але якщо пампушки невеликі, то цілком можна обійтися без неї.

За радянських часів рецепт цих ласощів був, напевно, в зошиті у кожної господині. Смачні пампушки на згущеному молоці пекла колись і моя бабуся. Досі пам’ятаю, скільки радості приносили нам, маленьким, ці апетитні золотисті кульки!

Банка згущеного молока, 2 яйця, трохи борошна, і частування зі смаком дитинства готове! Його приготування забере у вас не більше 5-6 хвилин, а результат оцінять належним чином і дорослі, і діти.

Пампушки на згущеному молоці

Інгредієнти:

  • 1 банка згущеного молока
  • 2 яйця
  • пшеничне борошно — стільки, скільки візьме тісто
  • дрібка солі
  • сода на кінчику ножа
  • рослинна олія без запаху для смаження
  • цукрова пудра для прикраси (не обов’язково)

Приготування

1. Збийте яйця, додайте згущене молоко, перемішайте і додайте сіль і соду, потім додайте поступово борошно — доти, поки у вас не вийде м’яке, що добре тягнеться, злегка липке тісто.

2. Розкачайте з тіста ковбаску завтовшки в палець. Робити це бажано на сухому столі, тобто не користуватися борошном, оскільки, якщо розкачувати на борошні, на пампушках залишаться його частинки й воно горітиме при обсмажуванні.

3. Наріжте ковбаску на шматочки завдовжки 2-3 см і скачайте з них кульки.

4. Налийте в сковорідку рослинну олію без запаху, розігрійте її та обсмажуйте кульки з усіх боків до готовності на невеликому вогні. На сильному вогні пампушки підгорятимуть зовні та залишатися сирими всередині.

5. За бажанням прикрасьте пампушки цукровою пудрою.

6. Пишні пампушки на згущеному молоці готові. Смачного!

Особливо смачні пампушки на згущеному молоці тільки приготовані та з молочком. Рецепт дуже простий, а результат, як ви зможете переконатися, чудовий!

Всі ми знаємо про шкоду пампушок. Проте смак цих золотистих ласощів складно забути. Приготуйте та переконайтесь!

За матеріалами