in , ,

Речі, які негайно треба викинути

Речі мають здатність накопичувати й захаращувати наше життя, і потім від них вже важче звільнитися. Ми в Тутка радимо переглянути гардероб і впевнені — ви точно знайдете, що викинути, віддати, чим поділитися.

Негарна домашня одіж

Розтягнуті кофтини й футболки, старі спортивні штани чи лосини — речі, справді зручні, та навіщо тримати їх вдома роками? Хіба вдома теж не можна виглядати стильно? Погляньте, скільки довкола секонд-хендів, де можна придбати майже нові речі за дуже незначну суму.

Речі, придбані 5 років тому

Навіть якщо вони дуже круті й мають гарний зовнішній вигляд, вірогідність того, що ви одягнете їх знову, дуже мала.

Одяг для “іншої” вас

Сукня з 11-го класу досі висить в шафі? Знаємо, що такі реліквії дорогі серцю, та радимо її викинути або комусь подарувати.

Одяг, з яким пов’язані неприємні спогади

Не варто зберігати в шафі одяг з невдалих побачень чи вечірок, який викликає сумні спогади. Заповніть її краще новими речами.

Зіпсовані речі, які не можна “реанімувати”

Джинси з плямами, туфлі зі стоптаними підборами, стара зламана блискавка на сукні — навіщо тримати вдома ці всі речі? Перегляньте гардероб: якщо одяг ще можна відремонтувати — зробіть це; якщо ж ні — не бійтеся з ним попрощатися.

Фантоми модних провалів

Сукня, яка вже 15 років тому вийшла з моди, досі висить у вашій шафі? А ви впевнені, що ще будете в ній кудись іти? Якщо впевнені, що ні — річ варто викинути до смітника.

Лиш звільнивши місце в шафі та житті для чогось нового, нове справді увійде у ваше життя!

І нехай так станеться!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

15 психологічних трюків, які допоможуть вам краще зчитувати настрій оточуючих, уникаючи незручних ситуацій

Ідеальна дієта для кожного мала би бути приблизно такою…