Ресторан найняв бабусь готувати ″домашню″ їжу – і став суперпопулярним

Територія бабусь!

Страви навіть найкрутішого кухаря не зрівняються з кулінарними творіннями бабусі, які, – ну просто пальчики оближеш!

Такої ж думки дотримуються дуже багато людей. Наприклад, італієць Джоді Скаравелла.

Цікаве
Loading...

Він так сильно сумував за своєю нонне (nonna з італійського – “бабуся”), що тепер в його ресторані аж 40 бабусь.

Коли Джоді був маленьким, у будинку всім керувала його бабуся – скарбниця італійських традицій і рецептів.

На згадку про неї 13 років тому він відкрив заклад Enoteca Maria в Нью-Йорку, щоб познайомити публіку з традиційною італійською кухнею – не “високою”, а сільською, якою прості господині годують свої сім’ї.

Він розпочав з того, що розмістив в місцевій газеті оголошення: “Потрібні італійські бабусі, які знають регіональну кухню”. Проте з часом чутки про його затію розлетілися по всій місцевості й жінки стали приходити самі.

В результаті він знайшов 7 літніх і досвідчених господинь з різних регіонів Італії.

Кожна з них по черзі у визначений день тижня готує свою коронну страву.

Ідея мала великий успіх і незабаром власник ресторану почав замислюватись про те, щоб розширити географію і запросити бабусь з усіх регіонів земної кулі.

Так, Enoteca Maria стала інтернаціональною: окрім італійських кухарок, зараз там працюють бабусі з Аргентини, Алжиру, Росії, Сирії, Домініканської Республіки, Польщі, Ліберії, Нігерії.

Окрім них, в закладі є ще один, особливий кухар – дідусь Джузеппе, в обов’язки якого входить приготування пасти різних видів.

Чи ладнають бабусі одна з одною?

“Бувають і суперечки, особливо коли вони збираються всі разом, адже кожна звикла, що у себе на кухні вона сама собі господиня, – зізнається Скаравелла. – Іноді й іскри летять”.

Ресторанчик Джоді дуже популярний – люди зі всього світу бронюють столик аж за півроку. Справа не тільки у смачній їжі: відвідувачі почувають себе улюбленими онуками.

Ресторатор відзначає, що разом ці жінки створюють особливу атмосферу. Адже “ніщо не зрівняється з обідом, який тобі приготувала бабуся”.

Ви б хотіли відвідати такий ресторан?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close