Російські солдати ґвалтували мене на очах в мого заплаканого сина

Війна – війна усюди. Не треба відхрещуватися, що цей монстр нас не зачепить, бо він уже зачіпає!!! Не нехтуймо застереженнями та попередженнями. Якщо маєте можливість – забирайте дітей та переїжджайте у безпечне місце! Бережімо своїх дітей, бо війна боляче зачіпає усіх і кожного!

Історія важка… морально та психологічно. Українська влада регулярно повідомляє про випадки зґвалтування жінок впродовж усієї війни.

Минулого тижня Ірина Венедіктова, Генеральна прокурорка України повідомила про перше відкрите кримінальне провадження проти російського солдата, який, вбивши чоловіка, жорстко та насильницьки познущався з його дружини.

Жінка погодилася розповісти свою історію виданню The Times.Читаючи, це все здається нереальним… Це важко читати, а як це все пережити?…

“Я почула лише свист і як грюкнула хвіртка. Потім кроки в будинку. Я закричала: “Де мій чоловік?” і побачила його на землі. Молодший з солдатів приклав мені дуло пістолета до скроні й зашипів: “Я його застрелив, бо він – неонацист”.

“Він сказав мені роздягнутися. Затим вони двоє по черзі мене ґвалтували. На мого маленького сина, який сидів за стіною і плакав, ніхто не звертав уваги. Наказали мені його заспокоїти та повертатися”.

Через 20 хвилин ґвалтівники знову взялися за своє. “Втретє прийшовши, вони були такі п’яні, що ледве трималися на ногах. Зрештою, впали й заснули. “Я схопила дитину й наказала тікати з усіх сил – інакше нас застрелять”.

“Біля хвіртки малий стояв біля свого вбитого тата, та, на щастя, було дуже темно і дитина його не впізнала. А лише зронила: “Нас застрелять, як і цього дядечка?”