Рожевий місяць 8 квітня 2020 та чого від нього очікувати?

8 квітня 2020 року — незвичайна дата. Це момент Супермісяця, коли можна спостерігати на небосхилі Місяць величезних розмірів. На додачу до цього він буде ще й рожевим. Не пропустіть унікальне і фантастичне видовище, адже воно трапляється нечасто. Що принесе нам Супермісяць?

Що нам принесе Супермісяць 8 квітня

А зараз зовсім трошки астрономії. Незмінний супутник нашої планети обертається навколо Землі по еліптичній орбіті. Це означає, що в певних своїх положеннях Місяць може знаходитися максимально близько від нас. Коли супутник розташований на найкоротшій відстані від Землі, вона становить всього 360 тис. км. Тому Місяць і здається нам набагато більшим і яскравішим.

Великий і рожевий Місяць

Перший за рахунком повний місяць після дивовижного дня весняного рівнодення в березні (коли на всій планеті день дорівнює ночі) носить романтичну і чарівну назва «рожевий Місяць». Даний вираз жителі Європи запозичили в індіанців Північної Америки. Індіанці так його охрестили, тому що в цей період у них розквітав рожевим цвітом флокс сланкий. Батьківщина цієї рослини – Північноамериканський континент, і квіти навесні суцільним килимом вкривали неозорі поля, чудесним чином гармонуючи з «рожевим» повним місяцем…

Час повного місяця, коли наш природний супутник знаходиться від Землі на найближчій дистанції, зветься Супермісяць. А коли Місяць перебуває в найвіддаленішій точці від Землі (407 тис. км), він нам здається меншим і тьмянішим.

Місяць, як відомо обертається навколо Землі по своїй орбіті. Коли місячна орбіта підходить до Землі на максимально коротку відстань, Місяць візуально виглядає більшим приблизно на 10-15%, ніж в інші дні (або, точніше, ночі). Повний Місяць і так відрізняється магічною і незрозумілою привабливістю, а Супермісяць – просто неймовірне астрономічне видовище. В календарному році може спостерігатися не більше шести таких збільшень.

Дія Суперповні на людину

З періодом Суперповні пов’язують різноманітні катаклізми, кризи та катастрофи.

Езотерики кажуть, що при Супермісяцю не слід милуватися на повний Місяць, адже він впливає на емоційно і психічно нестабільних персон. Астрологи рекомендують в цей період мінімізувати спілкування.

Повний місяць взагалі (а Супермісяць – особливо) надзвичайно діє на нашу психіку з причини надлишку енергії, і, як наслідок, — частішають сварки й конфлікти. Щоб вберегти себе та оточуючих людей від можливих сутичок, корисно буде утриматися від вживання спиртних напоїв.

Щоб знайти практичне застосування своєї енергії, можна зайнятися фізичною активністю або медитацією: це допоможе знайти душевну рівновагу і пережити момент Суперповні без непотрібних емоційних сплесків.

Даний період астрономічного календаря може певним чином вплинути на здоров’я. Наприклад, цілком ймовірні проблеми з нічним сном, безсоння або навіть кошмари. Під час повного Місяця можуть загостритися хронічні недуги й слабшає згортання крові.

Як уникнути погіршення самопочуття: рекомендації лікарів і астрологів:

  • якщо вас відверто викликають на з’ясування стосунків, не піддавайтеся на провокації, не брати участь у суперечках і конфліктах
  • не дивіться телепередачі й напружені фільми перед відходом до сну
  • уникайте шкідливих надмірностей у всьому
  • намагайтеся тримати себе в руках: будьте стримані, не гнівайтеся, не дратуйтеся
  • постарайтеся не приймати в день Суперповні серйозних рішень, вони можуть вас підвести
  • проведіть цей період в спокійній самоті.

Потужну місячну енергію, яка в Супермісяць досягає свого піку, використовувати собі на благо. Це цілком підходящий час для завершення справ і розв’язання накопичених проблем. Прибравши з життя все зайве, непотрібне, ми тим самим даємо можливість увійти в нього чомусь новому, світлому, позитивному. Такий момент підійде для планування, формування. Але не поспішайте відразу втілювати в життя свіжі проєкти, це краще робити починаючи з молодого місяця.

У Супермісяць емоції грають яскравіше, реалізуються творчі можливості, енергія вирує в людині. У цей момент можуть зреалізуватися найпотаємніші бажання.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел