Розвінчуємо міфи! Стереотипи, що склалися навколо різних знаків Зодіаку

У кожного знака Зодіаку є свої відмінні риси, нюанси і… стереотипи! Сьогодні ми розвінчуємо основні міфи, які витають навколо різних знаків Зодіаку.

Овен

Міф: Овни люблять злитися і вступають в конфлікти 24 години на добу. Овни нерідко створюють враження, ніби вони отримують задоволення від сварок. Часто можна помітити, що серед тих, хто з’ясовує стосунки, – саме Овни.

Правда: якщо ви продемонструєте повагу до Овнів, вони відзеркалять ваше ставлення до них. Так вже повелося, що з дитинства Овни живуть за принципом: як ти до мене, так і я до тебе.

Телець

Міф: вони дуже ліниві. Краще проведення часу для Тельців – лежати, їсти і дивитися телевізор. Багато хто вважає, що це найбільш неамбіційний знак Зодіаку.

Правда: Тельці не ліниві, Тельці просто не люблять заморочуватися через дрібниці. Вони немов знають, де потрібно напружитися, а де можна розслабитися. Між іншим, багатьом є чому у них повчитися!

Близнюки

Міф: Близнюки підступні і злі. Часто заслуговують репутацію лукавої людини. Деякі стверджують, що найменше зі зодіакального кола потрібно вірити Близнюкам.

Правда: Близнюки не лукаві, а легкі. Вони легкі на підйом, легко пристосовуються до змін, легко змінюють свою думку. Вони розуміють, що світ не чорно-білий і однозначних ситуацій не буває.

Рак

Міф: Раки слабкі й беззахисні. Багато людей приймають чутливість і емоційність Раків за слабкість.

Правда: Насправді, Раки дивно легко пристосовуються до різних обставин. Якщо вони в компанії інших знаків потраплять на безлюдний острів, Раки – ті, хто виживуть в першу чергу. Це їхнє вміння здорово надихає і мотивує навколишніх людей.

Лев

Міф: Леви на 100% занурені в себе і думають тільки про себе. Багато Левів переконані, що світ крутиться тільки навколо них, нарцисів. Всі люди захоплюються тільки ними.

Правда: Насправді, Леви не впевнені в собі і в оточуючих людях шукають захоплення, щоб таким чином підняти власну самооцінку. Такий спосіб життя сильно вимотує Левів, але вони не уявляють, як інакше існувати, якщо відкинути сутність нарциса.

Діва

Міф: найвищу цінність для Дів представляє самотність. Все, про що вони мріють, – щоб всі їх дали їм спокій. Вечірки або будь-які інші події, де присутня маса народу, – справжні тортури для Дів.

Правда: насправді, Діви дуже люблять людей. Просто їм потрібно більше часу, щоб звикнути до них і довіритися всім серцем. Вже коли Діви знаходять споріднену душу, то, вважайте, це назавжди (зрозуміло, з боку Діви).

Терези

Міф: багато хто вважає, що Терезам вірити не можна. Нібито вони брешуть і не червоніють. Навіть самі виховані Терези брешуть, пояснюючи це тим, що це брехня на благо.

Правда: дійсно, Терези схильні говорити неправду, але у виняткових випадках. Йдеться про моменти, коли краще збрехати, ніж сказати правду. Наприклад, дружині на запитання, чи не погладшала вона, чоловік-Терези ніколи не скаже правду, якщо вона дійсно поправилася.

Скорпіони

Міф: Скорпіони всіх ненавидять. Вони завжди намагаються триматися від людей подалі, через що створюється враження, що вони відчувають себе вище оточуючих.

Правда: Скорпіони і правда цураються малознайомих людей, але причина цього суто особиста. Скорпіони, як вогню, бояться зради. Багато з них в молодості відчували розчарування, тому в дорослому віці намагаються захистити себе від болю. Через деякий час вони, звичайно, пом’якшуються і зближуються з людьми.

Стрілець

Міф: дивлячись на Стрільців, у багатьох складається враження, що вони готові розважатися 24 години на добу 7 днів на тиждень. Здається, ніби вони ніколи не втомлюються і у них завжди є енергія і сили. Негативні емоції – це щось чуже для Стрільців.

Правда: насправді, Стрільці майстерно вміють приховувати свої почуття. Навіть якщо вони не в дусі, про це ніхто не дізнається. Це дуже шкодить їх емоційному здоров’ю. Час від часу корисно вихлюпувати негатив назовні.

Козеріг

Міф: нудні товариші, які не вміють веселитися. Козерогів рідко кличуть на тусовки, бо вони або відмовляються, або думають на вечірці про своє.

Правда: Козероги живуть за принципом “справі – час, а потісі година”. Тому не дивно, коли Козеріг відмовляється від пропозицій повеселитися. Ймовірно, справи на цей час для них важливіші.

Водолій

Міф: нездатні відчувати глибокі почуття і емоції. Багато хто вважає, що Водолії поверхневі. Вони не вміють співпереживати і співчувати.

Правда: насправді, чужі проблеми турбують Водоліїв. Часом навіть занадто. Якщо вони не висловлюють емоцій, це не означає, що вам не співчувають. Ймовірно, Водолій обмірковує, як вам допомогти.

Риби

Міф: не від світу цього. Деяким здається, що Риби – це свого роду інопланетяни. Вони дивні, божевільні, незвичайні…

Правда: вони не божевільні. Просто Риби люблять витати в хмарах. Мрії – це свого роду притулок, в якому Риби розслабляються і знаходять заспокоєння.

Про Водоліїв я можу особисто підписатися! А що ви думаєте з приводу цього гороскопу?

Фото з відкритих джерел
За матеріалами: coffeewithmilk.com.ua