Саме Ви – причина того, що з вами відбувається

Для зміни важлива готовність прийняти відповідальність за все, що ви робите у своєму житті: злість чи радість, добро чи зло, пекло і рай. Коли ви розумієте, що саме ви є причиною того, що відбувається з вами, коли ця відповідальність усвідомлена і прийнята – думки починають змінюватися. Будьте відкриті до нових можливостей!

Ось знаменита притча.

Одна людина подорожувала і несподівано потрапила до раю.

В Індії концепція раю – дерево здійснення мрій. Щойно ти сідаєш під таким деревом, будь-яке бажання негайно буде виконане. Немає ніякої затримки, ніякого часового проміжку між бажанням і реалізацією бажаного.

Ця людина була втомленою, і вона лягла спати під таким деревом виконання бажань. Коли прокинулася, то відчула сильний голод і подумала:

– Я голодна. Я б хотіла знайти десь хоч трохи їжі.

І негайно нізвідки з’являється їжа. Мовби припливла повітрям, дуже смачна їжа. Вона була настільки голодною, що не задумалась навіть, звідки вона з’явилася (коли ви голодні, ви не роздумуєте). Людина відразу почала їсти, а їжа була така смачна…

Потім, коли її голод минув, вона оглянулась навколо. Тепер вона відчувала задоволення. У неї з’явилася інша думка:

– Ще б тільки чогось попити…

В раю немає заборон, негайно з’явилося прекрасне вино.

Лежачи в тіні дерева і спокійно попиваючи вино, обвіяна прохолодним вітерцем раю, людина почала дивуватися:

– Що це діється? Що відбувається? Може, я сплю? Або тут є привиди, які розігрують жарти зі мною?

І привиди з’явилися. Вони були жахливі, жорстокі й огидні – саме такі, якими вона їх собі уявляла.

Людина затремтіла і подумала:

– Зараз вони точно вб’ють мене.

І вони її вбили.

Ця притча сповнена великого значення.

Твій розум – це дерево задоволення бажань, і що б ти не подумав, рано чи пізно це станеться.

Іноді проміжок часу такий, що ти зовсім забув, що ти цього хотів, і не можеш знайти джерело, з чого воно почалося. Але якщо копнути глибше, то ти виявиш, що твої думки формують тебе і твоє життя. Вони створюють твій рай, вони створюють твоє пекло. Вони створюють твої страждання, вони створюють твою радість.

Вони створюють погане, вони створюють хороше… Кожен з нас на світі – Чарівник, кожен – Творець свого життя. Кожен крутить і виплітає чарівний світ навколо себе… а потім виявляється зв‘язаним. Павук сам спіймався в свою власну павутину.

Ніхто не мучить тебе, крім тебе самого. І коли це усвідомлено, речі починають змінюватися. Тоді ти можеш повернути все навпаки, ти здатен перетворити своє пекло на рай. Все на твоїй відповідальності.

А потім виникають нові можливості: якщо ти вже готовий, ти можеш припинити створення світу. Немає необхідності творити пекло або рай, зовсім немає необхідності творити. Творець може розслабитися і зникнути. А зникненням розуму є молитва.

За матеріалами