Самотні жінки… щасливі

«Розумниця, красуня, прекрасна господиня, але все сама і сама». Самотніх жінок часто вважають невдахами, шкодують щиро або удавано. Втім, багато хто з них не потребують співчуття, їм живеться просто чудово.

Як ви уявляєте собі незаміжню жінку? Нікому не цікава, сумне обличчя, згорьоване за ніжністю і надійним плечем, або сильна, незалежна і життєрадісна особистість? В очах суспільства самотня жінка часто виглядає бідолахою, якій не пощастило, але стереотип далекий від істини. Багато жінок, у яких немає супутника життя, щасливіші за тих, хто прагне заміж.

Всупереч очікуванням, вони беруть долю в свої руки, забезпечують себе та втілюють мрії. Спробуйте поспілкуватися з самодостатніми жінками, і відразу зрозумієте, що в них більше впевненості та рішучості, ніж в тих, хто знаходиться в серйозних стосунках. Як їм це вдається?

Вони не відчувають незручності, вирушаючи в ресторан або в кіно без супроводу

Річ у тім, що жінки, яких не обтяжує статус «холостячки», прекрасно уживаються самі з собою. Їм не потрібно, щоб хтось їх доповнював. Це зреалізовані особистості, задоволені життям. Вони не схожі одна на одну. Одні назавжди залишаються незаміжніми тільки тому, що не зустріли гідного чоловіка. Інші звикли жити самотніми та від цього не страждають. Треті вже побували в стосунках і так обпеклися, що вважають за краще більше не повторювати.

Причин може бути мільйон. Найголовніше, таким жінкам живеться чудово. Їх об’єднує унікальне уміння одержувати задоволення від самотності. Найбільше їх влаштовує власна компанія, коли ні про кого не треба хвилюватися. Їм краще думається в тиші.

Вони вміють цінувати кожен момент, і неважливо, чим вони при цьому зайняті. Вони живуть усвідомлено, цілком приймаючи себе. Ці жінки сприймають самотність як блаженство. Їм вкрай рідко приходить в голову просити у когось порад і ділитися сумнівами, на відміну від жінок, які не звикли залишатися на самоті. Вони не відчувають потреби в довірливому спілкуванні та чужій увазі, прекрасно обходяться без чужої допомоги.

Перспектива провести вечір вдома за келихом вина для таких жінок цікавіша, ніж побачення. Вони не відчувають незручності, вирушаючи в ресторан або в кіно без супроводу. Їм ніхто не потрібен, щоб життя набуло сенсу. Ці жінки вільні у виборі життєвих пріоритетів. Вони ні від кого не залежать і нікому не зобов’язані. Вони відповідають лише за себе.

Їм вистачає часу і енергії на реалізацію власних бажань. Вони можуть повністю присвятити себе кар’єрі та захопленням, підтримувати фізичну форму і правильно харчуватися. Замість того, щоб озиратися на свого хлопця, вони ідуть за покликанням. Їх надихає життя соло. Вони насолоджуються відчуттям простору, де дихається легко і спокійно.

У їх розумінні невдалий шлюб — це втрата часу, безглуздо втрачати себе заради нещасної любові

Це не означає, що жінки, задоволені самотністю, ніколи не закохаються і не побудують сім’ю, вони просто не кваплять події, тому що впевнені: «свою» людину можна впізнати з тисячі. Їх стандарти вищі, ніж у більшості, вони не хочуть пов’язувати життя з першим зустрічним.

Замість посередності, яка буде тягнути назад, вони обирають почекати того, хто здатний підтримувати і надихати, зуміє підбадьорити, вселити мужність і не поскупиться на похвалу. У їх розумінні невдалий шлюб — це втрата часу, безглуздо втрачати себе заради нещасної любові. Вони абсолютно щасливі на самоті.

Фото з відкритих джерел
За матеріалами