in ,

Шлюби з іноземцями та уся правда про них. Власниця шлюбної агенції розповість нам всі деталі

Сьогодні шлюбні агенції, які пропонують послуги знайомства з іноземцями, дуже популярні по всьому світу. І якщо наші наречені ще дещо з острахом ставляться до такого варіанту пошуку нареченого та потенційного супутника життя, по світу така практика вже давно прижилася і процвітає.

Тутка сьогодні поділиться історією жінки-власниці такої організації. Тут вона розповість про цікаві особливості менталітету різних національностей – може, і наші читачки в пошуках ідеальної пари та візьмуть для себе щось цікаве?

Норвегія

 • Мешканці Норвегії – прихильники здорового способу життя. Усе населення займається спортом, бере участь у вікових забігах (в категоріях до 80 і після 80-ти років). Алкоголю вони майже не вживають, а якщо і п’ють, то дуже рідко. Традиційний сніданок – багато фруктів та ягід.
 • Тут не люблять відверто одягатися. Серед людей популярні пуховики та комбінезони, термобілизна (що, власне, й не дивно, зважаючи на клімат країни). Навіть в кафе та ресторани вони не можуть дозволити собі часто іти, адже ціна там захмарні (фужер вина коштує до €15).
 • Чоловіки в Норвегії – дуже турботливі батьки. 12 тижнів декрету по народженні дитини однаково призначені для всіх: і для матусь, і для татусів. Скористатися ним можна і потрібно, якщо ні, вони просто зникають. Далі за дитиною вдома теж за бажанням залишається або мама, або тато. Домашні обов’язки теж не діляться на “чоловічі” та “жіночі”: всі допомагають одне одному.
 • Норвежці-чоловіки не романтики, традиційного побачення з квітами та романтичною вечерею ви від них не дочекаєтесь, а прогулянки по природі – завжди і, будь ласка. Перед жінкою вони дверей не відчинять, а в кафе рахунок поділять порівну. Отакі вони, норвежці.

Великобританія

 • Чоловіки дуже стараються мати гарний вигляд: для цього вони зафарбовують сивину, а сорочки та костюми шиють – купувати одяг в магазинах вважається поганим тоном. Не люблять вони і зайвого волосся на тілі, тому бізнес чоловічої депіляції процвітає.
 • Ця нація не буде вам підморгувати чи зачаровувати очима, навіть навпаки: вони ховатимуть очі, щоб ви не подумали, що порушують ваші особисті кордони.
 • Знайомляться часто в пабах, але і там жінки перші проявляють ініціативу. Панянки туди одягаються дуже ексцентрично: короткі спідниці, епатажні кольори й макіяж у 3 шари. Ще можна познайомитися, просто запитавши дорогу або поставивши запитання чоловікові, сидячи в кав’ярні.
 • У неділю о 12:00 паби відчиняються – чоловіки тут як тут. У п’ятницю та суботу часто перебирають з алкоголем – відриваються. Причому п’ють чоловіки та жінки однаково багато. Є навіть таке поняття «повзати по барах», тобто обійти всі забігайлівки у кварталі. Можуть вони горланити пісні, але при цьому всі абсолютно неагресивні. І наступного ранку всі вже знову порядні батьки сім’ї.

 • Англійці буквально схиблені на толерантності. Якось я з приятелем спустився в метро, а навпроти нас сиділа неймовірно красива афроамериканка в красивих чоботях. І я сидів, роздивлявся ці чоботи. Друг дорікнув мені: «Ти чого на неї вирячився?!» При цьому ти можеш скільки завгодно розглядати білошкіру людину.
 • Квартири – це або соціальне житло, або для бідних. Виняток – Лондон: там багато квартир в оренду – для нежонатих чоловіків і тих, хто працює в місті увесь тиждень. Англія – 2-поверхова країна. Але яким би великий не був дім, спальня там завжди маленька. Дитяча кімната за розміром як шафа-купе, але зате з народження діти завжди сплять окремо. Кухня, по суті, це – прохід, в якому вздовж однієї стіни розміщується вся техніка. Плюс обов’язково окремо їдальня.

Бельгія

 • Країна дуже прихильно ставиться до імігрантів, уряд створює всі умови для вашого комфортного проживання. Мову можна вчити при університеті, якщо гарно скласти іспити, тобі повертають усю вартість за навчання.
 • Чоловіки дуже дбають про своє здоров’я і гарний зовнішній вигляд, займаються в тренажерному залі, а жінки навпаки собою нехтують. Хоча це їм для сімейного щастя не заважає: чоловіки-бельгійці обожнюють своїх дружин, носять їх на руках, дбають про сім’ю. Зрада в Бельгії – явище дуже рідкісне.
 • Продовжимо темою чоловіків: насправді бельгійці – дуже закриті й сором’язливі, скромні персони. Колись розповідали історію, як молода жінка познайомилася з 37-річним бельгійцем, і тільки перед весіллям з’ясувалося, що його батьки – аристократи та живуть в замку.
 • В гості традиційно несуть цукерки для дітей, квіти (тільки не хризантеми, бо ці квіти асоціюються з похороном) та вино. Заведено пити все, що запропонують, а от самому просити випити не радять. Чоловіки та жінки в гостях сидять окремо.

Франція

 • Французькі чоловіки – галантні, дуже емоційні, вони легко закохуються. Можуть розчулитися навіть під час перегляду серіалу, на хрестинах чи просто без причини.
 • Якщо вас вперше запросив в гості француз, не варто обирати подарунок господареві. Це може бути сприйняте як спроба його підкупити. Вголос вам про це не скажуть, але подумають точно.
 • Французькі фермери можуть бути і з освітою, і без, але при цьому заможні. При цьому вони практично нікуди не виїжджають. Дуже працьовиті, підйом о 5-6 ранку кожного дня. І тільки до 40 років такий чоловік-фермер починає замислюватися про сім’ю. До справи підключаються і матері. Причому хочуть тільки з молодими знайомитися, щоб молоді жінки змогли народити дітей. Одне з частих побажань – щоб наречена була з правами (авто), інакше з цього села взагалі нікуди не виїдеш.
 • Моя клієнтка поїхала погостювати до такого фермера. Він їй показував будинок на фото – величезний особняк з басейном. А по приїзді виявилося, що це глухе село. Але вона не розгубилася і кожного дня лежала біля басейну уся така femme fatale – прекрасно одягнена і з макіяжем на обличчя. Отак всі жителі села ходили повз дім і дивилися, як вона там на шезлонгу засмагає.
 • «Мансарди художників» в центрі Парижу насправді незручне житло. Ні ліфтів, брудні сходові клітки та крихітний метраж. Є квартири-студії по 15, а іноді й по 9 метрів. І навіть туалет може бути загальним на кілька квартир на поверсі.

Фінляндія

 • Як і в норвежців, спорт фіни дуже шанують. В країні організовуються спортивні фестивалі та конкурси, і дуже популярний – забіги з дружиною на плечах.
 • Ще обожнюють фіни сауни, для них це – спосіб життя. Сауни не діляться на жіночі та чоловічі, їх відвідують всі разом і обов’язково голяка. Друзі, батьки та діти ходять туди разом.
 • Романтика під місяцем – не про фінів. Культури знайомства, побачень і стосунків як таких немає. Хлопець з дівчиною можуть довго спілкуватися як друзі, а потім ці стосунки плавно перетікають в щось більше. Компліментів і модних подарунків від чоловіка теж не дочекаєтеся. А ось термобілизна – оптимальний варіант для подарунка.
 • Фіни здебільшого мовчать. Фінський анекдот: «Пара сидить в тиші на своїй золотій річниці весілля. Дружина раптом каже: “Юхо, ти досі любиш мене?” Чоловік пихкає трубкою і п’є каву: “Ханно, хіба я не сказав тобі в день нашого весілля, як сильно я тебе кохаю?” Дружина відповідає: “Так, пам’ятаю”. Чоловік: “Коли це зміниться, я тобі повідомлю».
 • Моя клієнтка вийшла заміж і переїхала на північ Фінляндії. У них там заведено об’єднуватися у спільноти й жваво спілкуватися. Якщо в цьому об’єднанні в жінки вмирає чоловік, над вдовою завжди беруть опіку: всі сусіди-чоловіки ходять і допомагають їй по черзі. Навіть ночують в цієї жінки вдома.

Менталітет якої країни вам найближчий? І чи могли б ви зв’язати своє життя з іноземцем? А може, вже так і вчинили? Розкажіть про свою історію в коментарях.

Сподобалось?

Тріщини на п’ятах і 5 хвороб, які їх спричиняють

11 порад від Інстаґрам-стиліста: встигаємо за модою і створюємо свій неповторний стиль