Швейцарський кінотеатр переробив усі сидіння на двоспальні ліжка

Завжди мріяли про кінотеатр у своїй спальні? Ми також. А один кінотеатр у Швейцарії впритул наблизився до вашої мрії, створивши “VIP спальню” з 2-спальними ліжками замість звичайних (читати: нудних) місць. Незвичайні “спальні місця” можна знайти у швейцарському кінотеатрі Cinema Pathé в північно-східному окрузі Шпрайтенбах, що поруч із німецьким кордоном.

Кінотеатрі Cinema Pathé зі Швейцарії запровадив новий спосіб перегляду кінофільмів

Цікаве
Loading...

Унікальний кінотеатр придбав 11 ліжок з двома подушками та бежево-сірими простирадлами. Обабіч ліжок прилаштували ще й тумбочки, щоби забезпечити повністю домашню атмосферу і сприяти гарному настрою.

Кінотеатр пропонує VIP-квитки, у вартість яких входить двоспальне ліжко та їжа

VIP квиток вартує 49 франків (близько $48,50), куди включена вартість за їжу і напої, тоді як звичайний квиток коштує 19,50 франків (майже $19). Придбавши такий вид квитка, ви, проте, не стоятимете в черзі за сендвічами.

VIP-квиток має й інші переваги

Кінотеатр видає навіть домашні капці – для повноти відчуттів. А якщо вам ще й цього замало, генеральний маркетолог закладу Венанзіо ді Бакко оголосив, що планується запуск спеціальної пропозиції – глядачів частуватимуть домашніми млинцями і вафлями.

Будівля пропонує ще й двомісні канапи

До загального колориту додаються ще й різнокольорові канапи. Венанзіо запевнив, що простирадла змінюють після кожного фільму. “Гігієна для нас – на першому місці”, – наголосив він.

І навіть для наймолодшої аудиторії придумали куточок

Новий формат кінотеатру зможуть оцінити не лиш дорослі – організатори обладнали ще й дитячу кімнату з кріслами-мішками, басейном з кульками та навіть гіркою. Дитячий квиток коштує 14.50 франків ($14) для кожної дитини.

Заклад урочисто відкрили 9 травня

Засновники зазначили: “Ми – єдині такі у цілій Швейцарії. Однак за кордоном ми провели тестування нашої новації, і ніхто ще не залишився незадоволеним”.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker