in , , ,

Сімейне життя як воно є у таких “милих” фотографіях

Сім’я — це люди, які завжди готові простягнути руку допомоги та розділити з нами радість або печаль. А ще вони в будь-який момент здатні здивувати нас так, що щелепа падає на стіл. Їх дотепні жарти та ретельно сплановані розіграші постійно нагадують: рідні — це найкраще, що з нами могло статися.

Ми в Тутка добряче посміялися над цими фотографіями, в яких кожна сімейна людина впізнає себе. І ми сподіваємося, що вам вони теж сподобаються.

20. «Дружина запитала, який колір мені більше подобається»

19. «4 роки одружені. Сімейний захід з родичами дружини»

«Чоловік Сі Джей».

18. «У шлюбі важливо вміти йти на компроміс. Наприклад, я не особливо хотів заводити собаку. А дружина хотіла. Ми знайшли компроміс… і ось вам наше щеня Коппер»

17. «Мені знадобився телефон дружини. Вона сказала, що пароль — день нашої річниці. Я повернув їй телефон зі словами: “Уявлення не маю, що з ним”»

«IPhone заблокований. Спробуйте знову через 5 хвилин».

16. «Хлопець з роботи вперше взяв своїх синів в Hooters (ресторан з напівоголеними офіціантками) і сфотографував їх реакцію»

15. «Я підкинув дружині печенько з передбаченням в контейнер з її обідом. Вона в гніві надіслала це фото. Ніби я сам друкую передбачення і спеціально підсунув саме це»

«Корова не буде вам вдячна, якщо ви будете годувати її трояндами».

14. «Наша версія фотографій #FollowMe»

13. «Хвилинка гордого батька. Дружина повела доньку в магазин за сукнею. Дочка прийшла додому ось так!»

12. «Я їм дуже багато вівсянки, я їм її в будь-який час доби. Дружина подарувала мені на день народження»

Напис на ложці — гра слів: сereal killer — «вбивця вівсянки». Cereal звучить так само, як serial. Serial killer, у свою чергу, перекладається як «серійний вбивця». Weapon of choice — «улюблена зброя».

11. «Моя дружина була засмучена через те, що її не було вдома в день народження Сейка (це той, що рудий). Тоді я відправив їй це»

10. «Дружина брата вчора народила дитину, і ось як вони повідомили про це родичам»

9. «Я хотів відзначити День батька і розповісти всім, який класний подарунок отримав від дружини. Не було способу краще зробити це, ніж взяти участь у сексуальній фотосесії»

8. «Поки моя дружина була на роботі, я повеселився, додавши кілька аксесуарів на комбінезончик нашої дочки»

7. «Дружина попросила мене зварити накруто частину яєць, але не всі»

Написи на яйцях: «Круто», «Думаю, що круто, по-любому», «Як пощастить», Круто«, «Може бути, круто», «?», Круто«, «Круто», «Хто його знає?!», «Круто», «Круто», «Сире?».

6. «Зріст моєї дружини — 155 см, а мій — 2 метри. Стосовно халатів у готелях скажу, що один розмір годиться не для всіх»

5. «Після місяців зневіри та кількох ночей, проведених на дивані, я нарешті можу довести дружині, що вона спить у кращих умовах, ніж я»

4. «Я не знав, що дружина залишила дитячі подарунки в машині, поки не подивився в дзеркало заднього виду»

3. «Кожен рік в нашій сім’ї ми граємо у “Таємного Санту” і “Таємного Сатану”. Останні 4 роки в якості мого “таємного Сатани” виступає чоловік сестри»

За американською традицією, учасники гри «Таємний Санта» дарують подарунки анонімним адресатам, а учасники «Таємного Сатани» повинні придумувати один для одного безглузді наряди, які учасники гри зобов’язані надіти на Різдво.

2. «Здається, дружина намагається мені щось сказати»

Напис на футболці: «Самий “окейний” батько в Галактиці». Напис на горнятку: «Батько №4 у світі».

1. «Коли я працював у нічну зміну, дружина прислала мені цю фотку»

Який з цих знімків здався вам найсмішнішим? А у вас є цікаві сімейні фотографії, якими ви можете поділитися з нами й іншими читачами? Нам було б цікаво на них подивитися.

Сподобалось?

15 прикладів іскристого жіночого гумору

Ніхто не ідеальний… Навіть казкові персонажі. 10 чудових ілюстрацій принцес з більше правдоподібного боку