in , , ,

Сода і город — ідеальна пара

Карантин на користь людям, які живуть в селі чи мають невеличкі дачі за містом — можна спокійнісінько все посадити, і ще раз посадити, і ще раз. Але турботи не зникають: який виросте урожай? І рука мимоволі тягнеться за добривами й хімікатами. Та дарма, бо останні залишають слід не лиш у ґрунті, але й у самому овочі!

Тутка нині запропонує альтернативу — харчову соду. І розповість, як вона допоможе вирощувати смачні та здорові овочі й фрукти.

Соду не важко знайти й придбати, а застосовування їй всюди знайдеться.

Спочатку про виноград. Щоб обробити пагони винограду від ушкоджень, розведіть 75 грамів соди на 10 літрів води та покропіть розчином пагони якраз під час дозрівання грон. Таким самим розчином можна обробляти всі фруктові дерева від гусениці, яка пожирає листя. Так і плоди, і сама рослина насититься здоров’ям.

Для оброблення кущів аґрусу, смородини й порічок 1 столову ложку соди розчиніть із 1 таблеткою аспірину, 1 ст.л. розчинної олії, 1 чайну ложку будь-якого засобу для миття посуду на 4,5 літри води та обробіть засобом листя рослин.

Огіркам теж допоможе сода: вона запобігає засиханню листя і передчасному жовтіння плодів. Рецепт простий: 1 ст.л. соди розведіть на 10 л води та обробляйте ним рослину.

Капуста теж подякує соді — вона зарадить при борошнистій росі. 1 чайна ложка на 1 л води, розпилювати на капусту можна хоч 3 тижні. Якщо овоч напастує гусінь, листя можна присипати сухим порошком соди, і шкідники відступлять.

Ще для здоров’я капусти особливо поживна валер’янка: у 3 л води розчиніть аптечну баночку валер’янки та 1 ст. л. рідкого мила. Оприсніть розчином хворі листочки овочу.

Гарного вам і корисного урожаю!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

9 ефективних домашніх вправ для схуднення — без тягарів та спортзалів

Продукти, котрі спричиняють в організмі хронічне запалення