Спосіб життя весільного дизайнера Вери Вонг

Весільний дизайнер Вера Вонг підкорила нас своїм акаунтом у Інстаграм. На фотографіях можна побачити молоду панянку, але ніяк не жінку сімдесяти років. Як Вері вдається виглядати так добре і бадьоро?

ВЕСІЛЬНИЙ ДИЗАЙНЕР

Найвідоміший весільний дизайнер американської богеми Вера Вонг вже відсвяткувала своє 70-річчя. Однак мало хто може дати цій чарівній панянці стільки років. Віра виглядає на 30 і не соромиться одягатися і жити так, як хоче.

https://www.instagram.com/p/CADDuKQBan_/

Вонг — американка китайського походження. Виросла в Нью-Йорку і протягом 17 років була провідним модним редактором журналу Vogue. Саме такий досвід дозволив їй розбиратися в моді та фасонах одягу настільки добре, щоб самій стати дизайнером.

https://www.instagram.com/p/CAAxIoCh2JJ/

У Вери є свій дизайнерський салон. Перераховувати знаменитих наречених, яких вона одягнула, можна дуже довго. Серед них Авріл Лавін, Кейт Гадсон, Вікторія Бекхем і Кім Кардаш’ян.

https://www.instagram.com/p/B_5D5fEhg3Q/

Ім’я Вери і її бренд згадуються в багатьох серіалах. Героїні готові віддати все на світі, аби тільки вийти заміж саме в сукні від Вери.

https://www.instagram.com/p/B_yRWInhhuZ/

Вонг займається розробкою не тільки весільних образів, але і вечірніх суконь. Є серед її робіт навіть кілька моделей костюмів для фігурного катання. Один з них промайнув на Олімпійських іграх 1994 року. У ньому каталася володарка срібної медалі Ненсі Керріган.

https://www.instagram.com/p/B8zJ2dFBe-u/?utm_source=ig_embed

Спосіб життя Вери Вонг

Звичайно ж, багато в чому сенсаційний вигляд жінки можна пояснити генетикою. Всім відомо, що люди азіатського походження часто зберігають молодість обличчя і фігури довгий час.

https://www.instagram.com/p/B8DBBvRh8-4/?utm_source=ig_embed

Однак справа не лише в цьому. Вера — колишня професійна спортсменка. На жаль, потрапити в олімпійську збірну з фігурного катання у неї не вийшло. Саме після цього вона вирішила піти зі спорту. Напевно спортивна підготовка теж зіграла не останню роль у формуванні такого молодечого образу.

https://www.instagram.com/p/B55h81oB7uP/?utm_source=ig_embed

Вера старатися тренуватися якомога частіше і правильно харчуватися. Однак не тільки це визначає те, як її сприймають інші. Вера не боїться одягатися нестандартно для свого віку. Створюється враження, що саме поняття віку для цієї прекрасної леді не існує.

https://www.instagram.com/p/B5b6zhqBU3n/?utm_source=ig_embed

Особливі риси стилю Вонг — це великі темні окуляри, розпущене довге волосся і модні аксесуари. Нерідко на дизайнері можна побачити короткі спідниці та високі підбори. А чому б і ні?

https://www.instagram.com/p/B3dbMw4BsH5/?utm_source=ig_embed

Вера Вонг є чудовим прикладом того, що вік — це лише цифра в паспорті та нічого більше. Все залежить від твого бачення себе і сміливості!

За матеріалами