in , ,

Тема колишніх у вашій сім’ї має стати ТАБУ!

Ваша фраза на питання про колишніх повинна бути такою «Ніхто навіть поруч з тобою не стояв і я не хочу про них навіть згадувати».

На одному з ефірів мене запитали: «Чи розповідати чоловікові про колишнього? Він мене постійно запитує і наполягає, щоб я це зробила».

Моя відповідь: НІ-КО-ЛИ!

Запам’ятайте це правило і не порушуйте його ні за яких обставин: не розповідайте про свої минулі стосунки своєму чоловікові. Це захистить вас від багатьох сварок у сімейному житті.

Не піддавайтесь на жодні чоловічі вмовляння, ні на які провокації типу «мені ж просто цікаво я не буду ревнувати» (а ці провокації будуть і не один раз) і не думайте самі поділитися своєю гіркою долею і невдалими стосунками в минулому». Тема з колишніми повинна бути похована і забута. Назавжди. Ваша фраза на питання про колишніх повинна бути такою «Ніхто навіть поруч з тобою не стояв і я не хочу про них навіть згадувати». Повторюйте її знову і знову, поки чоловік не відстане.

Якщо ви щойно розповіли про свого колишнього, його образ завжди буде стояти перед очима вашого чоловіка. Ваш обранець буде порівнювати себе з вашим колишнім, конкурувати і сумніватися в тому, хто кращий. Це сумнів може спонукати його на зраду або він піде назавжди.

Він буде битися з суперником (така природа чоловіків), але оскільки той лише тінь, то гнів і роздратування будуть виливатися на вас. Не давайте жодного приводу чоловікові сумніватися в тому, що він найкращий і єдиний. Вам теж неприємно думати про його колишніх, порівнювати себе з ними і сумніватися в тому, що ви кращі. Тому ніколи і не розпитуйте його про колишніх і припиняйте його розмови на цю тему «Те, що у тебе з кимось було, залишилося в минулому, я не хочу до нього повертатися ніколи!».

А якщо вже розповіли? Спробуйте виправити ситуацію: більше НІКОЛИ не розповідайте, а на питання відповідайте: «У мене не було нікого кращого за тебе. Про інших мені навіть згадувати боляче. Як тебе зустріла, все забула і згадати не можу». Не ускладнюйте собі сімейне життя, не запрошуйте в нього тіні з минулого, вони здатні зруйнувати сьогодення. Не розповідайте про своїх колишніх. Ніколи.

А ви розповідали своєму чоловікові про своїх колишніх?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Користувачі мережі поділилися 20-ма на перший погляд звичайними речами, які справді можуть нашкодити

Дітям потрібна не ідеальна мама, а щаслива