in , ,

Важливе і потрібне вранішнє розтягнення ніг

Гнучкість — наша молодість, недарма такої філософії дотримуються йоги та їх учні. З віком сухожилля втрачають свою еластичність, нам стає важче рухатися.

Вихід є — рух, щоденні вправи, а особливо ранкові, заберуть сонливість, млявість та й додадуть гарного настрою!

Тутка сьогодні нагадує: рух — це довголіття, і додає до вашої скарбнички ще кілька цікавих вправ!

ЧОМУ ТРЕБА РОБИТИ РОЗТЯГНЕННЯ ВРАНЦІ?

1. Воно покращує кровообіг, добре розганяє кров і знімає нічні спазми. Також вправи стимулюють поліпшення циркуляції кисню у всіх м’язових тканинах, а також органах і системах.

2. Розтягуючи певну частину тіла, ви покращуєте працездатність мозку і підвищуєте концентрацію. Крім того гімнастика стимулює вироблення ендорфінів, що у свою чергу допомагає боротися зі стресом і занепокоєнням.

3. Коли ви розтягуєте м’язи, то не просто допомагаєте своєму організму прокинутися, але і відновлюєте кровообіг. Після сну збільшується кількість рідини навколо дисків і може виникати значний дискомфорт.

До вашої уваги цікаві тренування саме для ранкового періоду:

1. Розтягнення головою донизу

Для виконання такої вправи необхідна певна підготовка, але з часом ви зможете виконувати її повноцінно. Для цього випряміться, ноги поставте на ширині плечей. Після цього повільно тягніться руками до підлоги, поступово округлюючи спину. Ваша мета — доторкнутися руками до підлоги.

Одразу виконати її дуже важко, але з кожним днем ви зможете вдосконалюватися і якомога нижче згинатися. Ранкова гімнастика для жінок після 50 обов’язково повинна містити цю вправу. Вона розтягує м’язи задньої поверхні стегна й добре тренує спину.

2. Розтягнення спини і ніг

Щоб виконати це розтягнення сядьте на підлогу і витягніть ноги вперед. У цій вправі ваша мета — обхопити свої стопи руками. Ні в якому разі не просіть когось допомогти. Найважливіше тут — неспішність і поступовість. Лише при стабільному і неквапливому виконанні цієї вправи вона принесе справжню користь вашому організму.

3. З однією ногою вгорі

Для виконання цієї вправи обіпріться лівою рукою об підлогу і підійміть праву ногу вгору, притримуючи її правою рукою.

Ця вправа чудово розвиває відчуття рівноваги і допомагає підвищити концентрацію. Працездатність підвищиться на весь день!

Ці вправи не тільки чудово розтягують м’язи спини і ніг, але і добре впливають на жіноче здоров’я. Це найкраща ранкова зарядка для жінок будь-якого віку.

Розтягнення може допомогти не тільки омолодити суглоби і зняти м’язове напруження, але також позбутися від неспокою і підняти настрій. Саме тому його часто рекомендують офісним працівникам, які дуже багато часу проводять в сидячому положенні.

Лише 5-10 хвилин щоранку — а яка користь для організму! Спробуйте, не пошкодуєте! А ви робите ранкову гімнастику? А наші вправи будете виконувати? Діліться своїми думками в коментарях.

Сподобалось?

«Темні» таємниці закладів харчування можна вирахувати одразу, тільки-но ви увійшли туди. Кухарі розповіли як саме

Вся правда про незвичайні фотороботи мексиканського фотографа