Вибери найсимпатичнішого мужчину і ми розкажемо тобі дещо цікаве

Більшості жінкам подобаються певні типажі чоловіків. Пропонуємо вам пройти один цікавий тест. Ви повинні обрати один із запропонованих типажів чоловіка.

Пам’ятайте, що двох одразу не можна обирати. Лише один чоловік, який подобається найбільше.

Отже, Ви Вибрали:

№1.

Таким жінкам потрібен типаж «чоловіка-батька», а все через те, що ти сама є «жінкою-донькою», якій дуже потрібна турбота та увага. Така жінка прагне відчувати себе поруч з чоловіком, як за кам’яною стіною. Ти інколи можеш бути непостійною, оскільки сама не знаєш, що тобі дійсно потрібно.

Ці жінки часто можуть бути примхливими та нервовими, якщо чоловіки не приділяють їм достатню кількість часу. Для щасливих стосунків, тобі потрібно відчувати себе бажаною та коханою, тому чоловік повинен вміти брати на себе відповідальність.

Його надійність, впевненість в собі і деякі авторитарні нотки в поведінці дозволять тобі побудувати тривалі і гармонійні відносини.

№2.

Тобі найбільше підходить тип «чоловіка-дитини» і «закомплексованого чоловіка». Головним завданням у твоєму житті є стати незамінною дружиною для свого коханого чоловіка. Ти хочеш завжди бути поруч з ним та проводити весь свій вільний час разом. Для тебе щастям є віддавати свою турботу, ніжність та захист.

Ідеальним для тебе чоловіком буде той, хто прийме твою домінантну позицію. Він повинен бути готовим до того, що останнє слово в сім’ї буде за тобою.

№3.

Цього чоловіка обирають сильні та самодостатні жінки, яким потрібна свобода та незалежність. Вони є красивими та амбітними й приваблюють багатьох чоловіків. Але більшість представників сильної статті бояться таких жінок.

Для щасливих стосунків цій жінці потрібен розумний чоловік, який зможе дати потрібну кількість свободи. Він має цінувати особистий простір партнера та розуміти сучасні погляди на любовні відносини. Цей чоловік повинен бути розумним, впевненим у собі та прагматичним.

Це зовсім не виключає різні прояви романтики, однак, основою спілкування в таких відносинах все ж є схожість життєвих принципів.

№4.

Цим жінкам потрібен чоловік, який буде виконувати в першу чергу функцію друга. Він повинен вміти підтримувати партнера та розділити різні життєві ситуації. Ці жінки хочуть відчувати єдність з партнером та проводити з ним багато часу.

Відданість та кмітливість для вас і є чоловічою красою. Для вас ідеальний партнер той, з ким можна говорити про найпотаємніше. Вам потрібна людина, яка завжди вас підтримає та ніколи не зрадить. Цей типаж обирають вірні жінки, які легкі та щирі в спілкуванні.

Ваш чоловік повинен вміти радіти життю та розділяти з вами спільні інтереси.

Який типаж чоловіка обрали ви?

За матеріалами: coffeewithmilk.com.ua