in ,

Виберіть людину, яка викликає у вас страх або відразу

Цей тест бувло створено у XX столітті угорським психіатром Леопольдом Сонді. Основною його метою було виявити найглибші внутрішні імпульси, які лежать під гнітом особистості. За базу тесту взято огиду або, навпаки, симпатію до людей на спеціально відібраних фото. Сонді вважав, що риси, які нас самих дратують або, навпаки, приваблюють, ми схильні проєктувати на інших.

Інструкції:

Розгляньте портрети цих 8 людей і виберіть ту людину, яку б ви ні за що не хотіли зустріти ввечері в темному провулку, оскільки її зовнішність викликає огиду або лякає. Тепер можете дізнатися характеристики до вибраного портрета.

Розшифровка тесту:

1. Садист

Найімовірніше, в дитинстві ви придушували прояви авторитаризму у власній поведінці, прагнення до домінування і погані нахили. Якщо ви вибрали портрет вчителя, у своїй підсвідомості ви пригнічуєте образливі й принизливі пориви стосовно ближніх до вас людей.

В загальному ви — мирна і безневинна людина, завжди готова допомогти іншим. Якщо ви працюєте в офісі, то вашому керівникові буває важко керувати вами. Коли ви не хочете щось робити, то штучно створюєте перешкоди (наприклад, навмисно спізнюєтеся на роботу або ходите, показуючи, що у вас немає настрою). Перед обличчям труднощів або кривдників ви займаєте позицію пасивного опору й ігнорування, які врешті-решт стомлюють джерело ваших проблем.

2. Епілептик

Говорячи про розлади особистості, які стосуються розладів мозку (як у випадку з епілепсією), потрібно відзначити характерні риси цього діагнозу, як: імпульсивність, дратівливість, раптові викиди гніву і агресії. Якщо цей огрядний круглоголовий чоловік породжує у вас почуття страху або відрази, те, швидше за все, в дитинстві ви придушували саме такі прояви почуттів.

Найімовірніше, ви — добра, миролюбна людина. Мирна і доброзичлива, ви справляєте враження відповідальної особистості, здатної до самоконтролю. Ви тверді та стабільні у своїх почуттях і легко налагоджуєте контакт з людьми, ідеями та подіями.

3. Кататонік

Характерні риси цього психічного розладу — зайва стимуляція уяви, від якої вона стає хворою. У випадку, якщо у вас викликав негативні почуття цей усміхнений неголений чоловік, у вас, швидше за все, пригнічується уявна гіперактивність, яка (якщо не відправити її глибоко в підсвідомість) змушує втрачати зв’язок з реальністю.

Ви за своєю природою — консерватор, з підозрою ставитеся до різного роду змін та інновацій. Ви недовірлива, боязка людина, важко пристосовується до нового. Найсильніший ваш страх — втратити самоконтроль. Ви вразливі, затиснуті та дуже стримані. Ніколи не відхиляєтеся від свого “кодексу поведінки”.

4. Шизофренік

Особистість шизофреніка відрізняється сильною апатією, спотворенням думок і проявом несумісних емоцій. Якщо, побачивши цей кам’яний “покер-фейс”,з у вас по шкірі пробігають мурашки, це означає, що в дитинстві ви придушували байдужість стосовно інших і боялися абстрагуватися від речей і подій.

Як особистість ви — досить товариська людина. Ви вірите в силу комунікацій, щиро насолоджуєтеся перебуванням серед людей. Водночас ця сама “товариськість” може бути оманлива, а за нею може ховатися потайна і замкнута людина. Ваші відносини з людьми часто бувають поверхневими, немовби їм не вистачає справжніх почуттів. А в глибині душі ви відчуваєте, що інші вам зовсім не потрібні, як не потрібна і взаємодія з ними.

5. Істерик

Істеричні риси — поверхневість, емоційна нестабільність, нарцисизм і ексгібіціонізм. Якщо саме ця дивна жінка викликає у вас найсильніший страх і огиду, то, можливо, лише тому, що ви ховаєте в глибині душі невтомну спрагу привернути до себе увагу і самоствердитися.

Ви створюєте враження людини скромної, з сильною внутрішньою духовністю. Проте насправді за сором’язливою і тихою людиною приховується особистість, яка непереборно хоче сподобатись і зачарувати решту світу. Ви приділяєте своїй поведінці та зовнішності велику увагу, намагаєтеся виглядати елегантно, якщо не сказати “бездоганно”, доповнюючи образ стильними аксесуарами. Такі люди, як ви, схильні вибирати рідкісні або незвичайні професії та хобі.

6. Депресивна людина

Низька самооцінка, комплекс неповноцінності й почуття провини — ось головні симптоми депресії. Якщо ваш вибір припав саме на цю людину, швидше за все, в глибині душі ви перебуваєте в депресії та ретельно намагаєтеся тримати це під контролем.

Вас цілком можна описати як людину безтурботну і легку на підйом. Ви випромінюєте активність, впевненість у собі й оптимізм. Іноді, правда, у вас прокидається “сумний клоун”, і тоді назовні проступає меланхолія. Іноді ви можете бути замкнутим і підозрілим. Те, що ви намагаєтеся “закопати” депресивні пориви, змушує вас брати на себе роль загального психолога та займатися пошуком відповідей на чужі запитання і проблеми.

7. Маніяк

Характерні маніакальні риси — надмірне збудження, переоцінка себе, екстраверсія і схильність пускати на вітер гроші та емоції. Якщо вам здалося дуже огидним саме це обличчя, це означає, що стан захвату у вас може перерости в екзальтацію, а там вже і до відходу в містику недалеко.

Ви — людина, яка не любить провокацій, шум і хаос. В житті ви — зразок розсудливості, витримки та стриманості. Людина практична і дбайлива, ви завжди тримайте власну поведінку під контролем.

8. Дисоціативний розлад особистості

Це такий психічний стан, при якому в одній людині уживаються як мінімум дві альтер-особистості, у кожної з яких свій власний погляд на світ і шляхи взаємодії з навколишньою дійсністю. Якщо вас налякав цей юнак, то в дитинстві, ймовірно, у вас були проблеми із самовизначенням.

В житті ж ви напевно маєте схильність за будь-яку ціну чітко і однозначно підтвердити належність до певної статі. Чоловіки з цією особливістю нерідко прагнуть завжди й у всьому виглядати мачо, а жінки — здаватися втіленням жіночої сексуальності, фліртувати та приваблювати протилежну стать.

9 фраз, які ні в якому разі не скаже мудра жінка

20 великих римських імператорів, чия зовнішність була відновлена ​​за допомогою нейромереж і фотошопу