Від таких “важких” фото щось у серці обривається…

Психологи кажуть, що важкі часи — каталізатор позитивних змін. Негаразди власного життя можуть здатися дрібними на фоні перешкод, які долає хтось інший. Батько дівчинки, який мовою жестів висловлює свою любов; людина, вперше за 6 років купила собі взуття не для роботи; молода мама, у якої нарешті є своя кімната з ліжками для дітей, — всі ці люди не здаються. Не здавайтеся і ви.

Ми в Тутка не сумніваємося, що у кожного з наших читачів є історія, здатна вирвати з рутини й повернути радість життя тут і зараз.

«Моя сестра тільки-но відпрацювала 4 зміни поспіль. Це близько 53 години за 4 дні, не рахуючи дорогу. Вона не встигає поїсти або попити. Вона настільки віддається тому, що робить, що часто забуває, як піклуватися про себе, поки доглядає за пацієнтами»

«4 місяці тому я з доньками жила в притулку. Мені знадобилося багато часу на те, щоб у них була нормальна спальня. Попри всі труднощі, я дуже щаслива»

Цей кіт-безхатько вибрав собі господиню

«Мій чоловік з нашою новонародженою донькою. Він їхав 8 годин, щоб бути тут до її народження. Всього за 48 годин до цього мій чоловік втратив батька. Всі його емоції — в цій позі»

«Я був поганим сином. Через 3 роки після мого звільнення я отримав кращу роботу з усіх, що в мене були, залишаюся тверезим і одружився з найкращою подругою. Мама сказала, що вона дуже пишається мною»

«Скоріше за все, сьогодні ввечері я втрачу свою бабусю, але я завжди буду дорожити цією фотографією. Вони прожили майже 53 роки разом»

«Вперше за 6 років купив взуття, яке не призначене для роботи. Останні кілька років були важкими, тому сьогодні — чудовий день»

Мама допомагає синові покататися на скейтборді вперше в житті

«Мій дядько хотів станцювати свій останній танець. Ми обоє плакали. У нього хвороба, через яку він втрачає рівновагу і силу. Це було 5 років тому»

«Це, звичайно, не палац, але зате — моє. Після 18 років знущань у шлюбі, 9 років життя в будинку з цвіллю і несправними трубами це місце — справжній рай»

«Ми чекали на свій рейс. Донька підходила до людей, щоб привітатися. Цей чоловік запросив її сісти поруч, дістав планшет, дивився з нею мультики, а вона запропонувала йому свою їжу. Це був не короткий діалог, а цілих 45 хвилин»

Ця пара в шлюбі 51 рік

«У нашому закладі тимчасово утримуються домашні улюбленці жертв домашнього насильства. Собака нарешті пішла додому зі своєю сім’єю після 8 місяців тут. Дивитися на порожню кабінку гірко, але я дуже рада»

«У мене було важке дитинство. Я завжди говорив, що в моїй сім’ї все буде інакше»

«У нас тепер є будинок. У моєї собаки буде своя галявина. Одного разу у нас з дівчиною з’явиться малюк. Ніколи не думав, що все це буде моїм»

«Моя двоюрідна сестра вперше в житті їде в ресторан. Ми забрали дівчинку та її маму від жорстокого батька і відвезли в інший штат, і зараз у них все добре»

Учні подарували своєму викладачеві окуляри, щоб він міг розрізняти кольори

«Я отримала травму і 12 місяців не працювала. Зараз я знову здорова, у мене дбайливий хлопець і я знайшла нову роботу. Це найкращий день»

Цій жінці зробили операцію на зап’ясті, і пів години тому їй зняли шви. Вона вперше за довгий час підписує щось

Тато спілкується з донькою мовою жестів: «Я тато. Я твій тато. Ти красуня. У тебе зелені очі. Ти така мила! Я люблю тебе»

Яка подія у вашому житті допомогла почати цінувати його більше? Що мотивує йти далі, незважаючи ні на що?