in , ,

Вирощуємо троянду з частини стебла… в буряку!

Найпростіший спосіб виростити троянду в домашніх умовах — розмноження частиною стебел. Але троянди — дуже примхливі рослини, тому такий спосіб розведення не завжди успішний. Від нестачі вологи живці можуть засохнути, а від надлишку зігнити, так і не впустивши коріння. Уникнути цього допоможе звичайний буряк. Про цікавий метод вирощування красивих квітів у цьому овочі — нижче.

Садівники постійно шукають нових методів вирощування цієї неймовірної квітки. Вони перепробували безліч різних методів і добрив. І врешті звернули увагу, що троянди в буряках добре приживаються і ростуть набагато швидше. Вони не вимагають додаткової поживи навіть у відкритому ґрунті. У чому ж секрет незвичайного способу?

Як виростити розу зі стебла на відкритому грунті

Буряк містить багато поживних речовин і вологи. Молодий корінь, що лиш починає формуватися, захищений від переохолодження та іншого негативного впливу. Виростити троянду в буряках дійсно легко.

Спочатку потрібно підготувати стебла. Нарізати їх найкраще, коли троянда цвіте. Недозрілі квіти або ті, що відцвіли, використовувати не варто. Вони рідко приживаються. Довжина стебла повинна бути 15-20 см.

Нижній зріз зробіть на 2 см нижче від бруньки під кутом 45 градусів. Зверху обріжте стебло на 1 см вище від неї. Використовуйте садові ножиці або інший гострий інвентар. Видаліть нижнє листя, залишивши кілька вгорі, щоб зменшити випаровування вологи.

Відріжте від буряків невеликий шматок і вставте туди стебельце приблизно на 3 см углиб. Виконайте поглиблення великим цвяхом або викруткою, щоб не пошкодити стебло.

Тепер ви можете висадити троянди у відкритий ґрунт або в посудину із землею. У першому випадку є два варіанти. Або безпосереднє насадження в ґрунт, або висаджування у пластикову тару з отвором у дні.

Якщо ви вибрали другий варіант, засипте буряк вологим ґрунтом і добре ущільніть.

Вирийте ямку висотою місткості. Покладіть туди скляночку і прикопайте.

Утрамбуйте землю і накрийте живці обрізаною пластиковою пляшкою з маленькими отворами. Якщо ґрунт сухий, обов’язково полийте його. Перевірте результат через 2-3 тижні.

Завдяки цьому оригінальному способу троянди добре впускають коріння. Тепер ви знаєте, як виростити троянду з в буряках з її стебел. Обов’язково спробуйте, і незабаром ваш сад чи квітник забуяє всіма кольорами. А від п’янкого аромату квітів буде паморочитися в голові.

За матеріалами

Сподобалось?

Домашній чарівний крем від 35 до 70 років. Після нього — ніякий не захочете

25 кадрів американських протестів, які не висвітлюються у медіа