Вони залізли в будинок, розбили вікна, забрали всі речі, не дозволяють забрати документи, не пускають додому батьків…

Історія від мешканки Тростянця, яка не може не викликати сліз

Російська окупація руйнує не лише людські домівки, майно, школи та лікарні, але й життя. Морально важко спостерігати за людським болем, розпачем, слізьми.

Розповідь мешканки Тростянця на Сумщині, ще недавно окупованого росіянами. Дякуємо нашим захисникам, які стоять на сторожі нашого спокою та вже сьогодні Тростянець вільний від російської орди. 

“Я була на майданчику з дитиною, чоловіка не було вдома. До мене зателефонував сусід і повідомив, що до помешкання батьків мого чоловіка зайшли окупанти. На той час вдома нікого не було – тато з мамою поїхали відвезти продукти стареньким батькам. Окупанти просто вибили вікно у кухні та займалися мародерством: передавали одне одному всі запаси та продукти”.

Жінка з обуренням та слізьми звертається до другої армії світу: “Що ви за армія, яка обкрадає домівки мирних мешканців, забирає телефони та документи? У вас немає своїх жінок, дітей? Ви б хотіли, щоби так поводилися з ними? Невже ви такі бідні, що не можете придбати собі телефон, фен? Ви – не люди, ви – звірі, тварини! І будете гнити в нашій землі!”

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Фітнес-мама | марафони (@sportivnaya.nastya)