Вправи, які швидко виправлять округлі плечі

Порушенням постави називають стійке відхилення від фізіологічно нормального положення тіла. Часто люди, котрі довгий час працюють за комп’ютером або просто з опущеною головою, переносять вантажі, набувають звички зберігати тіло з виведеними вперед плечима. М’язи зберігають такий стан навіть в стані спокою, формуючи округлі плечі.

Якщо плечі постійно знаходяться в опущеному стані й висунуті вперед, одні м’язові групи перебувають в постійному тонусі і стають коротшими, а інші розтягуються і слабшають.

Як виправити круглі плечі

Щоб визначити, чи є у вас ця проблема, потрібно зробити два невеликих тести:

1. Положення долонь — випряміться і розслабте руки. Тепер зверніть увагу, як у вас розташовані долоні. Якщо вони скеровуються назад, то плечі круглі.

2. Положення плечей — треба лягти на спину на підлогу або будь-яку тверду поверхню. Якщо плечима ви не торкаєтеся до підлоги, то у вас плечі круглі.

Вправа для виправлення круглих плечей

Сядьте спиною до стіни, стежте, щоб спина, поперек і тазова область щільно «прилипли» до поверхні. Прикладіть руки до стіни, щоб вийшов прямий кут, ніби ви збираєтеся піднімати гантелі над головою. Руки повинні залишатися притиснутими до стіни. Піднімайте руки вгору, якщо у вас круглі плечі, то руки будуть хотіти відсунутися від стіни. Вам доведеться постаратися і стежити, щоб руки залишалися притиснуті до поверхні. Виконуйте цю вправу регулярно, робіть 3 підходи по 15 разів вранці та ввечері.

Результат ви відчуєте вже після першого заняття. Ви відчуєте, що ваші лопатки зводить один до одного, а м’язи плечей тягнуться назад.

Закріплюємо ефект

Вам доведеться постійно працювати над спиною, формувати міцний м’язовий корсет. Крім цього, вам необхідно розслабляти жорсткі м’язи та шари фасцій, щоб закріпити плечі в нормальне положення. Для опрацювання жорстких областей, можете застосовувати масажний м’ячик.

Фото з відкритих джерел
За матеріалами