Я фотографую літні пари, щоб ви зрозуміли, як виглядає чиста, непідробна любов

Світло на заході.

Ось як все починалось:

Я починала як сімейний і дитячий фотограф п’ять років тому, розповідає Суджата Сетія, але я помітила, що люди в основному люблять сфотографуватися зі своїми дітьми й подружжям. У мене ніколи не було клієнта, який би просив мене сфотографувати своїх батьків, або бабусю і дідуся.

Тому я вирішила розділити свій робочий час на дві частини. Півмісяця я фотографувала своїх клієнтів, а інша половина була присвячена бабусям, дідусям, і навіть прабабусям (яких я випадково знаходила в громадських місцях).

Під час однієї з таких зйомок в Х’юстоні, штат Техас, я помітила, що, коли я фотографувала одного дідуся з їх онуком, інший дідусь просто мовчки стояв в кутку. Отже, заради їх спільних спогадів, я запитала обох дідусів і бабусь, чи можу я сфотографувати їх разом…

У якій би країні я не побувала, я намагаюся сфотографувати літні пари, і це виявилося напрочуд цікаво. Історії, які я чую про їх спільне життя… і чиста й чесна любов, яку я спостерігаю в ході цих зйомок, просто неймовірні.

Одна з людей похилого віку сказала мені: “Коли ми були молоді, навкруги було так багато всього, що відволікало нас. Наша любов завжди здавалася такою стрімкою… такою неповною. Але тепер, коли у нас є тільки ми, ця любов, наше спілкування — це все, що має значення”.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Золоті роки, мирні та щасливі. Я бажаю, щоб щоб кожному з нас так пощастило!

За матеріалами