in ,

Як найближчі люди забирають нашу енергію

Чи часто ти, дорогий читачу, відчуваєш себе повним сил та енергії? Чи можеш сказати, що відпочив фізіологічно та психічно? Якщо ні, ми в Тутка, базуючись на даних психології, можемо ствердити: негативний вплив на життя можуть чинити саме люди, найближчі та найрідніші, котрі живуть поруч з нами.
Розповімо докладніше.

Цікаво й дивно водночас, але за причиною бід ходити далеко не треба. У причині свого поганого настрою не треба звинувачувати випадкових людей, директора чи сусідів. Причина в нас під носом.

Сім’я – найближче оточення людини. Це люди, яких ви щодня бачите. До них відносяться родичі, а також друзі. Саме вони формують ваш енергетичний фон.

Звичайно ж, важко уявити, що ваша мама або найкраща подруга є причиною того, що ви є втомлена і незадоволена кожного дня. Але така ситуація не є рідкістю в нашому суспільстві.

НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ НАЙБЛИЖЧОГО ОТОЧЕННЯ

1. Сон і відпочинок

Не всім відомо, але у багатьох культурах порушення чужого відпочинку неприпустиме, адже саме в ці моменти ми найбільш вразливі. Та й навіть звичайна медитація чи сон, зосередження на своїх думках дуже важливі для людини. А родичі чи друзі, навпаки, в цей момент демонструють зайву нав’язливість і докучають своєю присутністю! Закликаємо бути толерантними у будь-якому випадку та зважати на потребу відпочинку ваших ближніх.

2. Контроль

Якщо людина змушує вас постійно змінювати свої плани через неї, то вона однозначно хоче взяти контроль над вашим життям. Так, настрій ваш падає, сили зменшуються, а радість від життя зникає.

3. Страх

Чи є у вашому житті люди, після спілкування з якими вас неминуче переслідує почуття страху? Саме він знищує наші захисні бар’єри, породжує тривожність.

Страх ніби тримає нас у своїх лещатах, заважає побачити світ у позитивному світлі й пригнічує ще більше.

4. Почуття провини

Багато людей постійно змушують нас відчувати себе винними. Вони просять нас про щось в абсолютно невідповідний момент, викликають у нас почуття жалю… Тобто, роблять все, щоб досягти своєї мети.

Насправді їм абсолютно все одно, наскільки сильно ви будете страждати. Якщо при спілкуванні з людиною ви постійно відчуваєте провину, варто просто припинити з нею спілкуватися.

5. Увага

Вимога постійної уваги теж стомлює. Люди, які вважають себе надзвичайно важливими й такими, що заслуговують особливого ставлення, забирають у нас не тільки час, а й ту енергію, яку ми могли б витратити на себе.

Звичайно ж, іноді комусь потрібно допомогти й підтримати. В цьому немає нічого поганого. Ми радимо замислитися про тих, хто потребує уваги постійно, дошкуляє вам запитаннями та проханнями лише тому, що сам не хоче брати відповідальність за своє життя.

Можливо, важко відчути негативний вплив однієї людини на ваше життя, але в комплексі всі вищенаведені проблеми можуть погано відбитися на житті.

Відсутність гарного відпочинку, розбитість і постійна втома… Все це звучить не дуже страшно, проте ніхто не витримає надто довгого часу в такому стані. Бережіть себе!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Чудовий та повчальний експеримент із хлібом для учнів початкових класів шириться мережею

Вчителька викладає біологію у вбранні, яке повністю відтворює внутрішню будову організму