Як підняти обвислі повіки: Японський прийом на 1 хвилину і ще один секрет!

Якщо ми хочемо підняти брови й розв’язати проблему обвислих повік, в цьому допоможе дуже проста вправа від японського фахівця акупресури.

Зізнатися чесно, ми здивовані, що цей прийом ще не гуляє інтернетом зі швидкістю світла! Здавалося б, немає нічого легшого: витратити 1 хвилину свого часу, щоб вирішити одну з найбільш нагальних проблем з обличчям. Дуууже багато жінок розповідали нам про те, що з віком очі стають більш впалими, а повіки так сильно обвисають, що й стрілочку красиву НЕ намалюєш олівцем. А ось в юності… ех!

Як не перетворитися на Вія, або підіймаємо повіки самі!

Навіщо сумувати? Не будемо опускати рук! Бо вони нам зараз пригодяться!

Насправді, якщо спочатку у дівчини не було генетичної схильності до обвисання повік, то вікові зміни — це те, з чим можна впоратися.

Японська вправа від обвислих повік

Розробив цей прийом японський фахівець акупресури Таїра Мізурані (Taira Mizurani). Вибачте, якщо неправильно протранскрибували ім’я, тому що не досконало знайомі з особливостями транскрипції по-японськи.

Акупресура — це точковий масаж, один з різновидів рефлексотерапії. Ефект — у впливі на біологічно активні точки.

Вправа — проста, як двері.

Кінчиками пальців треба натиснути на ділянки брів якраз над зіницями. Ці точки вказані білими колами на схемі з м’язами:

Необхідно натиснути на зазначені точки, намагаючись притиснути не просто шкіру, а всі тканини прямо до кістки. Одночасно радимо злегка підняти притиснуті тканини.

На цьому фото добре видно точки:

Утримуйте тканини притиснутими в такому стані протягом однієї хвилини.

Очі можна і треба заплющити.

Важливі нюанси! Від себе додамо, ґрунтуючись на тій базі, яку отримали в процесі вивчення різних технік омолоджувального самомасажу. Після того, як ви цілу хвилину утримували тканини піднятими, на чолі можуть з’явитися зморшки. У юному віці, до 30 років, ці заломи зникнуть самі по собі максимум через годину. Однак чим старший вік шкіри, тим довше вона буде повертати свій початковий стан.

Вам же не потрібні додаткові зморшки від вправи? Тоді обов’язково відразу після виконання прийому зробіть таке:

  • Розслабте чоло, виконуючи легкі вібруючі рухи всією долонею. Масажуючи його, не треба терти або розтягувати шкіру.
  • За допомогою пальців або долоні “протрусіть” шкіру чола так, щоб відчувати її рух до самих кісток черепа. Особливу увагу варто приділити центральній частині й ближче до скронь.
  • Пройдіться таким чином по всій поверхні чола, поки не відчуєте, що воно повністю розслабилося.
  • Також рекомендується кліпнути очима, щоб зняти напруження з повіки.

Чому повіка обвисає

Що таке повіка, яка обвисає? Це результат порушеної постави та вкороченої шиї. Чому?

Молодість обличчя залежить в першу чергу не від стану шкіри. Її зовнішній вигляд — це лиш наслідок складніших процесів. Якщо ми хочемо підняти брови та позбутися від обвислих повік, то треба бути обізнаним з одною екзотичною назвою – galea aponeurotica. Це — сухожильний шолом або апоневроз.

Всі найбільші м’язи черепа вплітаються в сухожильний шолом.

Тепер уявіть собі, що відбувається, коли ми піднімаємо тільки тканини, розташовані під бровами. Так, ефект буде навіть від цього! Але якщо сухожильний шолом продовжує з роками втрачати свою еластичність, то тканини на чолі будуть сповзати знову на очі. У підсумку — і знову привіт, обвислі повіки!

Що ж робити?

Працювати з поставою і шиєю, підтримуючи тим самим натягнутий сухожильний шолом. Адже чим частіше ви відтягуєте апоневроз назад і вгору, тим вище піднімаються і підтягуються тканини обличчя. Все взаємопов’язане.

Тепер ви озброєні всім необхідним для того, щоб позбутися від навислих повік. Нам відомо вже багато прикладів того, як жінкам вдавалося “розплющити очі”. Тобто підняти повіки. І зазвичай ті, хто не знайомий з омолоджувальними техніками й марафонами краси, навіть не вірять, ніби добитися таких результатів можна без пластики.

Ми теж робимо вправи на очі, але більше приділяємо уваги поставі та шиї. Бо чим вони кращі, тим швидше помітні позитивні зміни на обличчі.

За матеріалами

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close