in , ,

Як повернути інтерес чоловіка — наші 7 порад підкажуть

У всіх пар, навіть найбільш щасливих, настає період застою: рутина і побут беруть своє, і от він вже перестає дивитися на тебе закоханими очима…

Ми в Тутка разом з нашою героїнею перевірили 7 способів оживлення почуттів — наскільки вони дієві? А ви спробуйте самі й діліться результатами з нами.

1. Романтичні записки й милі дрібниці

Що ж, розпочала я з романтичних записок-серденьок, які підсовувала йому в кишеню піджака. Останні він просто не помічав і тижнями ходив навіть не здогадуючись про їх існування, а печенька з милими передбаченнями чоловік просто з’їв, а потім довго сварився, що наївся паперу.

Результат: працює, та не з усіма. Мій коханий — веселун по житті, саркастично налаштована людина, не надто спостережлива. Як і я. Потім ми ще довго сміялися з моєї ініціативи.

2. Змінила образ

Гаразд, на черзі перетворення: я підстригла волосся і змінила стиль одягу з класичного на більш сучасний.

Чоловік помітив лише стрижку, на одяг особливої уваги не звернув, а друзі, навпаки, помітили новий стиль і почали мене хвалити. Саме після коментарів знайомих коханий почав пишатися мною ще більше.

Результат: працює на 50% – залежить від уважності партнера.

3. Організувала романтичну вечерю

Всі жіночі журнали навперебій радять: романтична вечеря при свічках та спокуслива білизна — і пристрасть спалахне з новою силою. Що я і зробила: швидше відпросилася з роботи, приготувала вечерю і в спокусливому вбранні почала чекати на нього з роботи.

На щастя, чоловік нормально сприйняв мою ідею, спочатку віджартовувався, та вечеря пройшла невимушено і з приємними емоціями. Коханий був враженим і потім просив повторення вечора.

Результат: працює, але потребує частого повторення. Що теж загрожує рутинністю.

4. Викликала ревнощі

Подружки порадили змусити чоловіка ревнувати. Отож я щотижня ішла кудись, попередньо прийнявши душ і нафарбувавшись. І якщо перші два рази чоловік не звернув великої уваги, то на третій і четвертий рази спитав, куди я іду і мав дещо стурбований вигляд.

Я не припинила: купила собі красивий одяг, записалася до спортзалу, просила не забирати мене з роботи.

Десь за 1,5-2 місяці чоловік активізувався: записався до того самого спортзалу, що і я, постійно заїжджав за мною, писав смс-ки. Змінилося й інтимне життя.

Результат: працює, та чоловік став аж надто уважним.

5. Спробувала глянути на чоловіка з іншого боку

Книги з сімейної психології радили звертати увагу на чоловіка не з позиції “сімейної людини”, а так, ніби ви з ним щойно познайомилися. Я так і зробила — і не розчарувалася: побачила в ньому справжнього красеня, хоча і в домашній футболці. З часом я навчилася не звертати увагу на дрібниці, а крадькома розглядати його і навіть спостерігати за ним, і він почав мені все більше і більше подобатися.

Результат: працює. Чоловік зацікавився моїм непідробним інтересом до нього, а я чесно зізналася в усьому. Він дуже зрадів, подякував за все, що я роблю для розвитку наших стосунків. Того дня ми мовби переступили невидиму межу і стали ще ближчими.

6. Хвалила і погоджувалась з ним

Якщо чоловік та дружина мають дивитися в один бік, то я почала втілювати цей пункт в життя буквально. Стала немов його тінню: цікавилася усім, що любить він (навіть футбол дивилася, пила пиво та їла чіпси), не сперечалася з ним і робила компліменти.

Стосунки наші стали довірливими, та геть не схожими до парних: він почав сприймати мене як одного зі своїх друзів. Тож задум довелося залишити й знову повертатися до образу дружини.

Результат: працює, та зробить з вас друга, а не кохану дружину.

7. Ми припинили все робити разом

Мій чоловік свято вірить в те, що пари все мають робити разом. Та всі люди — різні, як і ми з ним, і якщо я на вихідних люблю зранку поспати, то він завше прокидається вранці. А я вже відчуваю себе винною, що так довго сплю.

Його так виховували змалку, тож нічого дивного, що він очікував такої поведінки й від мене. Я пояснила йому, що нормально мати час для себе і так мало би бути, і він зрозумів мою позицію.

І тепер ми обоє щасливі й разом, і окремо: я — вдома з книжкою, він — на велику в горах.

Через пів року можу підсумувати, які поради виявилися дієвими, а які — непотрібними:

1. Будь-яка тактика має насамперед подобатися вам, щоб потім ви не почувалися не у своїй тарілці.

2. Якщо я колись вважала, що кохання — основа всього, то сама для себе відкрила, що над стосунками треба працювати. І постійно працювати.

Звісно, за час експериментів я змінилася сама, багато зрозуміла і про себе, і про нього. Знаю і вірю, що двері відчиняються ті, в які стукають. І сьогодні роблю загальний висновок: чоловік справді дивиться на мене по-іншому. Не знаю, чи надовго, та знаю, що любов і прихильність можна і треба примножувати.

А як працюєте над стосунками ви? Розкажіть свої методи всім нам.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Діти — найкращі вчителі. Самі вас в цьому і переконають

9 ефективних методів розтягнення