in , ,

Як розпізнати жінку, яка відстала від моди: 5 ознак

Мода дуже швидко змінюється, і не варто гнатися за всіма модними віхами, щоб мати стильний вигляд, звільнитися від тягарів минулих років, які цей вигляд роблять застарілим.

Тутка зібрав 5 ознак, які можуть зіпсувати сучасний вигляд будь-якої модниці.

1. Гель-лак на нігтях, виконаний непрофесійно

Будьте уважними, щоб покриття на нігтях було виконано якісно й охайно. Гарні та доглянути нігті для жінки — окраса, чоловіки теж звертають на нього увагу.

2. Засилля аксесуарів або їх відсутність

Аксесуари чи прикраси треба вміти поєднувати й дотримуватися в них міри. Якщо вам важко зробити правильний вибір, навчіть поєднувати в одному образі не більше двох-трьох аксесуарів, не враховуючи рукавичок і сумки.

3. Зачіска, яка вже застаріла

Зачіска чи стрижка теж має іти в ногу з часом. Якщо в 30 років один варіант вам підходив ідеально, то в 50 він може не підходити взагалі. Знайдіть гарного перукаря й він допоможе підібрати вам відповідний образ!

4. Нарощені вії

Це — чудовий варіант для зайнятих жінок, економить час на вранішній макіяж. Такий самий випадок, як і з манікюром: стежте, щоб вії були охайні та пишні, не занадто довгі й не закороткі. Зупиніться на більш природній формі, яка не надто вирізнятиметься на загальному фоні обличчя.

5. Дивні поєднання кольорів

Жіноча натура дуже мінлива: то хочеться яскравих кольорів, то темних й нерадісних. Якщо не хочете помилитися, наповніть гардероб такими кольорами, які будуть актуальними завжди й не надто впадатимуть в очі: пастельними, бежевими, білими, хакі, чорними. Вони гарно поєднуються з усіма іншими відтінками й не надто впадають в око. Ще порада: обирайте колір вбрання відповідно до погоди й пори року.

Тож відмовляйтеся від антитрендів, обирайте відповідні для себе речі й будьте стильними та доглянутими!

12 таємниць, як навчитися економити гроші і нарешті назбирати на мрію

5 років консультацій психотерапевта – чоловік поділиться своїм досвідом