in , ,

Як стати впевненою в собі жінкою?

У світі, де канони краси змінюються з блискавичною швидкістю, чи можна припустити, що жіноча краса теж піддається таким впливам? Чи є цінності, вищі за переміни б’юті сфери?

Насправді, ми всі вразливі до трансформацій навколишньої дійсності, але Тутка сьогодні підготувала для своїх читачів 7 ознак, як зберегти зрілість і поважність у будь-якому віці. Стиль іде зсередини, стиль і мудрість — це стан душі, і жодні світові метаморфози не зможуть його змінити.

Як стати впевненою в собі жінкою?

1. Відчуй себе впевненою в собі, будь нею.

Ти мусиш вміти себе подавати, без цього — ніяк. Що означає подати себе? Показати світові, що ти маєш цінність, знаєш собі ціну, вмієш себе любити та поважати. Якщо в тебе самої не буде такого ставлення до себе — в людей його теж не буде.

2. За жодних обставин не втрачай самовладання.

Що б не сталося, які б життєві ситуації не приготувала нам доля, самовладання — виразна риса жінки, яка в собі впевнена. Навіщо покладатися на іншу людину, якщо можна повчитися покладатися на свої сили? Вчіться з будь-якої ситуації виходити переможцями.

3. Будь справжньою жінкою.

Приховувати чи таїти свої емоції може кожен. Справжня жінка вміє і знає як висловити все, чим вона живе, вона не соромиться своєї справжності. Такі шарм і чуттєвість доведуть довколишнім, що ви не бажаєте справити враження, а хочете бути собою.

4. Доречна скромність.

Скромною теж треба вміти бути. Іде мова про те, щоб уміти обирати гардероб так, щоб він не був надто виразним, кричущим, але і вміло виразив всі переваги вашої фігури. Розкішна жінка має навчитися вдало поєднувати в собі різні стилі й образи.

5. Вірність собі.

Вік ніколи не був перепоною для справжньої краси. Навіть навпаки: з плином часу жінка виробляє свій стиль, шарм, не дивиться на інших, ще більше пишається собою і своєю зовнішністю. Навіть починає ще більш пишатися своєю мудрістю і досвідом.

6. Ідеальна постава.

Осанку і випрямлену спину помічають завжди. Вона свідчить про впевненість у своїх словах і вчинках, на таку жінку будуть звертати увагу чоловіки, а жінки братимуть з неї приклад. Вселяючи почуття поваги іншим людям, ти сама почнеш себе більше поважати.

7. Створюй умови, що підвищують твою самооцінку.

Поважна жінка завжди знає, чого варта і дякує долі за все, що має. Практикуйте таку навичку — дякувати, і кожен день ставатиме новою нагодою порадіти та бути щасливою.

А які риси впевненої в собі жінки можете назвати ви? Поділіться своїми думками в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Психологічні прийоми, які точно допоможуть досягнути бажаного

20+ цікавих фактів, які поповнять ваш арсенал знань