in , ,

Як виростити троянду в картоплі. Дієві методи для пишного куща в майбутньому

Троянди – це універсальний подарунок на будь-яке свято. Чоловіки викидають купу грошей, щоб потішити квітами своїх коханих з певної нагоди та без неї, але, на жаль, зрізана квітка не може жити вічно. За допомогою цього геніального трюка ви не тільки заощадите, але й подаруєте дорогій людині троянду, що вічно квітує. 

Вам знадобиться:

  • троянда
  • картопля
  • дриль
  • горщик
  • земля
  • пластикова пляшка

Виростимо троянду вдома

1. Виберіть троянду, яку ви хотіли б посадити. Видаліть усе листя, відріжте бутон і частину ніжки, приблизно 3 см. Зробіть зріз на стеблі троянди під кутом 45 градусів.

2. Візьміть картоплю і за допомогою дриля зробіть в ній отвір такого розміру, щоб туди помістилася ніжка троянди. Отвір має бути невеликим, щоб троянда не втрачала стійкість.

3. Візьміть горщик і насипте в нього землю, товщина шару 5 см. Помістіть картоплю з трояндою в землю і заповніть нею горщик.

4. Відріжте нижню частину пластикової пляшки, а верхньою накрийте ніжку троянди. Так ви досягнете парникового ефекту. Щоб не заливати водою саму ніжку, лийте рідину навколо пластикової пляшки.

5. Тепер сподіваємося, що все пройшло вдало і у вас виросте шикарна троянда. Перші паростки повинні з’явитися дуже швидко.

Цей трюк можна виконати з усіма сортами троянд. Здивуйте своїх рідних і близьких таким чудовим подарунком!

За матеріалами

Сподобалось?

18 рентгенівських знімків, які розкажуть про ваш організм краще, ніж підручник з анатомії

Мені не соромно. Чесна історія жінки, яка перестала бути ідеальною матір’ю