in ,

Як визначити групу крові майбутньої дитини по крові батьків (таблиця)

Яка ж група крові буде у вашої дитини? Як вона успадковується в залежності від групи крові мами і тата малюка?

Неможливо навіть передбачити, а тим більш точно розрахувати, з яким кольором очей або волосся народиться дитина у тієї чи іншої подружньої пари. Але, зате можна досить легко передбачити і науково обґрунтувати з якою групою крові будуть малюк.

Як відомо, кожна з груп крові формується у дитини ще в утробі матері, відразу після зачаття. Таким чином, від своїх батьків ми отримуємо певний код і живемо з ним все життя.

Навіть у третьому тисячолітті на питання не можна відповісти з 100%-ою впевненістю, хоча таблиця успадкування дає вичерпну відповідь з поправкою на унікальність.

• За законом Менделя, якщо у чоловіка і дружини перша і друга, тоді у дітей будуть ці ж групи крові. Аналогічна ситуація з першою і третьою групою.

• У людей з четвертою групою можуть бути діти, що володіють другою, третьою або четвертою, але тільки не першою. Антигени партнера в цьому випадку ніяк не впливають.

• Якщо у батьків друга і третя групи, тоді групу дитини абсолютно неможливо передбачити. Їх діти можуть стати власниками будь-якої групи із чотирьох.

Навіщо потрібно знати про групу крові?

При пологах або протягом вагітності можуть виникнути непередбачені ситуації, коли матері новонародженій дитині потрібне переливання крові для порятунку життя.

І якщо не мати даних про групу і резус крові матері і батька, і зробити переливання донорської крові з іншим резусом або несумісної групи, результатом може стати не порятунок життя, а навпаки, летальний результат.

Тому, ці показники крові важливо розрахувати ще до народження дитини, щоб бути готовими до будь-яких непередбачених ситуацій.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

За матеріалами: kolobok.ua

Сподобалось?

Перспективні люди, віком від 17 до 36 років, — і самотні? Чому так стається?

Михайло Лабковський: «Щастя — це коли ви прокидаєтеся і вам вже добре. Просто так”