Як зрозуміти, наскільки ви важливі для вашої коханої людини: лиш один простий спосіб

Якщо ви хочете зрозуміти для себе, наскільки ви дійсно важливі для своєї коханої людини, для цього є один простий спосіб, який вам точно в цьому допоможе. Все, що вам потрібно — це звернути увагу на те, чи висуває вам людина якісь вимоги, чи виставляє вона перед вами постійно якісь умови, а чи може постійно намагається “впихнути” вас в певні свої рамки або ж ні? Повірте, це просто неймовірно вагомий і вкрай важливий момент у стосунках.

Річ у тім, що якщо людина все це робить щодо вас, отже на цьому етапі стосунків ваша важливість для неї дійсно дуже низька. І це погано, адже вона може так і не піднятися. Тим більше, якщо ви ще й будете продовжувати робити все те, що вона від вас вимагає, щоб нарешті вже їй догодити.

Цікаве
Loading...

Тому зрозумійте і запам’ятайте собі, що якщо ваша половинка постійно розповідає вам, що було б добре, якби ви знайшли собі кращу і більш високооплачувану роботу, ще трохи схудли та підкачалися в залі або щось там собі збільшили чи зменшили — отже вона просто вас оцінює, як товар на ринку, а це вже зовсім не про любов. Адже любов — це перш за все прийняття.

Так, вона може прикривати це ніби турботою про вас, але насправді така людина просто хоче “зліпити” з вас свій уявний ідеал і “підігнати” вас під себе. Ні про яку турботу тут і мови не йде. Адже турбота — це коли спочатку цікавишся у коханої людини її власними бажаннями, і тільки тоді, якщо вона тебе про це, звичайно, просить, допомагаєш їй в їх здійсненні й завжди підтримуєш, а не просто висуваєш і нав’язуєш коханим свої умови та вимоги.

І не забувайте ще й про той момент, що якщо людина постійно щось від вас вимагає і хоче якось вас “вдосконалити”, то це означає, що вона легко зможе вас змінити на якусь, так би мовити, більш “вдосконалену модель”. Адже її насправді найбільше цікавить саме це, а не те, яка ви насправді людина і що у вас там робиться на душі.

Саме тому ваша вагомість для неї дійсно дуже низька. І якщо ви не почнете чинити опір і підвищувати свою самооцінку, тим самим показуючи, що з вами так не можна, адже ви поважаєте і цінуєте себе — вона так ніколи й не підніметься для неї. Хоча вам, напевно, варто задуматися над тим, а чи потрібні вам взагалі стосунки, де вас постійно намагаються переробити та “запхати” в певні рамки, тим самим демонструючи своє зневажливе ставлення до вас..?

Тому якщо ви вже не раз говорили своїй коханій людині, що вам це все неприємно, але вона все одно продовжує на вас тиснути й постійно щось від вас вимагати, тоді дійсно добре подумайте над цим питанням і зробіть для себе якийсь остаточний, а головне правильний вибір. Успіху вам!

З повагою, ваш психолог Вікторія Кірста

Автор: Вікторія Кірста

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close