Яких помилок жінки припускаються в стосунках

Чоловіки, як відомо, істоти невибагливі. Перелік їх потреб у стосунках досить простий: доглянута жінка, фізична близькість, смачна їжа і «щоб мозок не виносила». Але все ж є вчинки жінок, які чоловіки не можуть пробачити і залишають їх. І це зовсім не зрада, як ти можеш подумати.

На Далекому Сході існує думка, що чоловік – це опора, яка тримає двох, а жінка – баланс. Тому психологічний клімат у стосунках і їх тривалість безпосередньо залежать від мудрості представниць прекрасної статі. Фахівці радять жінкам бути в деяких запитаннях акуратнішими, адже можна втратити любов, повагу і самого чоловіка.

Редакція Тутка розповість тобі про 5 помилкок жінок, які змушують чоловіків іти.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Чому чоловіки ідуть із стосунків

1. Публічна критика

Здорова критика в стосунках – це навіть корисно, адже вона сприяє розвитку другої половинки. Але це завжди повинно залишатися між тобою і коханим. Ніколи не критикуй його перед іншими людьми або НЕ висміюй його невдачі, навіть перед родичами. Чоловіки дуже самолюбні й мотивуються похвалою, а не докорами.

Чим краще ти будеш про нього говорити іншим, тим більше йому захочеться відповідати твоїм розповідям. І навпаки, постійна критика на публіці вб’є всю його любов до тебе.

2. Заперечення в ньому чоловіка

Коли жінка ставиться до свого чоловіка як до чогось другорядного, він це прекрасно відчуває. При такому ставленні він піде до іншої, як тільки та з’явиться на горизонті. Та й в принципі незрозуміло, навіщо жінки живуть поруч з тими, кого зневажають. Але, на жаль, таких стосунків досить багато.

3. Надмірні ревнощі

Ревнощі показують те, що людина тебе цінує. Але дурні та постійні ревнощі говорить лише про недовіру або невпевненість в собі. Затримався на роботі – допит, пішов на зустріч з друзями – допит, повернув голову кудись – допит і скандал, адже за 200 метрів проходила дівчина, яку він навіть не побачив.

Постійні ревнощі мало хто витримує. Чоловік подумає, що у тебе психологічні травми від минулого партнера або ти просто йому не довіряєш. І піде туди, де спокійно.

4. Маніпуляція

Чоловік повинен робити вчинки заради жінки. Але це не означає, що ним можна маніпулювати для досягнення своєї мети. Рано чи пізно він це зрозуміє. Адже основа будь-якої маніпуляції – слабкість. А чоловіки за своєю природою не бажають відчувати себе слабаками. Можливо, ти маніпулюєш ним мимоволі. Але це не має ніякого значення.

5. Образи

На відміну від критики, образи зачіпають за живе. І неважливо, ображаєш ти свого чоловіка або його друзів. Це завжди залишається ознакою неповаги, і чоловіки це гостро відчувають. Взагалі, повага для чоловіка – це найважливіше. Відмовся від образ і ти помітиш, як сварки і скандали поступово перетворюються в суперечки і обговорення.

Психологи стверджують, що жінки не роблять таких помилок, коли люблять. Адже коханого чоловіка хочеться мотивувати і хвалити, а не дорікати за усі прогріхи. Звичайно, від дій чоловіків теж багато чого залежить. Тому щоб уникнути непорозумінь і розриву стосунків, потрібно завжди знаходити час на душевний діалог, який допоможе виявити бажання і озвучити образи.

Переклад Тутка за матеріалами