in , ,

Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці поряд із чоловіком – не витрачайте на нього енергію!

Кілька мудрих порад від Малки Лоренц про стосунки чоловіка і жінки.

Як викинути з голови людину, яка була найближчою на світі, а потім вирішила нею більше не бути? Та ніяк її не викинути, не витрачайте сил. Ваша лапка залишилася в капкані. Вона буде хворіти і кровоточити, потім заживе, заросте хутром. Ви звикнете обходитися без неї і навіть не будете про неї згадувати. Але лапки у вас більше не буде. Але є і хороша новина. У вас є ще цілих три лапки.

9 порад від Малки Лоренц

  • Якщо не любиш чоловіка – спати з ним неможливо. Якщо любиш чоловіка – неможливо спати ні з ким іншим.
  • Знаєте, мені здається, що ось ці ідеї щодо того, що робота повинна приносити радість – вони з тієї ж серії, що “шлюб повинен приносити щастя”. Це такий напівезотеричний концепт про доброзичливий світ і про життя, яке вам щось винне. Світ не дружний, а життя нікому нічого не повинне. Шлюб повинен давати захищеність. А щастя – це як пощастить. Робота повинна приносити гроші. Якщо вона при цьому подобається – це таке ж чудо й удача, як щасливий шлюб. Але не норма. Щастя – взагалі не норма.
  • Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці поряд з цим чоловіком – не витрачайте на нього енергію, не думайте про нього взагалі й живіть так, немов у вас немає чоловіка. Тому що у вас його немає.
  • Коли людині погано, марно переконувати її, що їй насправді добре і це вона просто не виспалася.
  • Коли ви живете з чоловіком, тому що більше немає де жити, ви йдете від мами до іншої такої ж мами. По суті, ви з вашою мамою так ніколи і не розлучалися.
  • Адже ми іскримо тоді, коли нами захоплюються. Коли зал в екстазі – артист теж в екстазі, це двосторонній процес. Уявіть, що вами весь час хтось милується. Уявний друг, так. Якщо ви дуже круті, це буде Бог.

  • Якщо у нас чогось ніколи не було, нам нізвідки дізнатися, наскільки нам це потрібно. А якщо нам щось потрібно, нам завжди здається, що нам цього потрібно дуже багато. Коли ви в спеку добираєтеся до лимонаду, ви замовляєте найбільший стакан і сумніваєтеся, чи буде не замало. А потім виявляється, що вам вистачило півсклянки.
  • Для когось головне – порядок в домі, і в цьому немає нічого смішного. Для когось – тілесна ніжність. Для когось – веселощі та почуття свята. Всі харчуються різною їжею. Якщо у людини немає для вас їжі, ви будете вічно голодні.
  • Життя не треба брати під контроль, воно саме кого хочеш візьме. З ним не треба боротися – з ним треба дружити…”

За матеріалами

Сподобалось?

10 вправ для позбавлення від жиру на животі, які можна виконувати вдома

17 років мама знімала, як зростав її син – і воно того варте