Якщо хочете бути щасливими, приберіть з життя п’ять “О”

Наше життя складається з подій і реакцій на ці події, при чому хотілося б зауважити, що більшість з цих подій і реакцій потрапляють у нашу голову і зовсім точно впливають на рівень нашого щастя або нещастя… Ну а далі як наслідок і на всі інші сфери нашого життя… такі як здоров’я, відносини, успіх… Цього року – 22 роки, як я займаюся активною психологічною практикою і я вирішила… з досвіду роботи, спостережень за Світом, собою і людьми, представити свою персональну концепцію щастя. І так, хочеш бути щасливим, прибери з життя всього п’ять «О»:

1. Оцінки.

Міра або оцінка поняття складне і неоднозначне, що для одного добре для іншого смерть, і значить, якщо ми оцінюємо щось або когось – то, ми спочатку втрачаємо можливості зрозуміти або прийняти більше, розширити своє усвідомлення ситуації. І тут важливо пам’ятати, що знецінювати або переоцінювати когось, це форма страху, що проявляється в такий зручний і зрозумілий спосіб. Все є цінним, а ще правильніше буде сказати, навіть безцінне, адже створено з волі Вищих сил. ПРИБИРАЄМО категоричну оцінку!

2. Образи.

Провини немає, це символічний спосіб підтримувати відносини або ілюзії, коли інші форми, менш співзалежні не прийшли в практику співпраці в процесі життя. Вина – це накачування енергій в дуже зручний і доступний спосіб. І так ображається – тільки той, кому вигідно бути скривдженим. Коли ображений, є про що подумати і зайняти час, внутрішній порожнечі психічного простору легко наповнюватися образами. З образами ми не самотні з нами завжди наш кривдник. Відпускайте ОБРАЗИ І ЗВИНУВАЧЕННЯ!

3. Осуд.

Це спосіб підключення до чужого життя з допомогою виправдання своєї тіньової сторони «Я». Адже, все що нас так обурює в комусь, та те, що ми засуджуємо – це і є наша тіньова витіснена, невизнана частина себе, яка так безпечно знаходить цивілізований вихід в реальний простір нашої свідомості. Адже собі таке дозволити не можемо, по ряду причин, то хоч поговоримо про це… ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД ЗВИЧКИ засуджувати!

4. Очікування.

Нам здається, що хтось щось винен нам, і ми можемо цього чекати все життя, фантазуючи, що «Він» знає, як нас правильно зрозуміти або як нас правильно любити для нас самих, але на жаль. І це часто найбільший міф нашого життя… Адже ми і самі себе не дуже знаємо, оскільки все життя – це дорога до себе. Так, хіба може хтось зрозуміти те, що поки що не зрозуміло і не пізнане нами самими? Досліджуючи себе, можна вловити свої бажання, потреби і мотиви, після чого ніжно узгодити їх з близькими тобі людьми і порадитися. І якщо вони приймуть Вас і ваші бажання, то вам по дорозі… якщо ні, значить у Вас все попереду і у Вас багато роботи в пізнанні себе. Нам ніхто не зможе допомогти, якщо ми не зрозуміємо якої допомоги потребуємо. ЧЕКАЄМО ТІЛЬКИ ВІД САМОГО СЕБЕ!

5. Обмеження.

Часто ми самі собі будуємо обмеження і паркани можливостей, навіть не спробувавши, а чи можемо ми це зробити. Зняти свої обмеження – це дуже страшно… але часто просто необхідно. Тільки сміливі підкорюють міста. Зручно контролювати своє життя за допомогою обмежень, але є і більш просунутий рівень – відповідальної свободи. ПЕРЕМАГАЄМО ВЛАСНІ ОБМЕЖЕННЯ!

Думаю, якщо ми навчимося правильно взаємодіяти з цими «О» в нашому житті… Світ наповнить нас чудовими відкриттями, оптимізмом, досвідом, відпочинком, обіймами, усвідомленням та любов’ю. І точно з’явитися можливість ОЩАСЛИВИТИ СЕБЕ І СВІТ.

За матеріалами: coma.in.ua