Японець запропонував спосіб визначити порядність майбутнього чоловіка. Для цього знадобиться чай і холодильник

На самому початку стосунків люди прагнуть показати свої найкращі сторони та приховати погані. У деяких так майстерно виходить демонструвати себе у вигідному ракурсі, що досить важко запідозрити недобре. І потрібно бути насторожі, щоб весілля й штамп в паспорті не розділили життя на до і після, перетворивши прекрасну принцесу на відьму, а принца — на злісного троля. Японець з ніком «r_itt_su» у Твіттер запропонував простий спосіб визначити, наскільки порядним є майбутній чоловік.

Японець запропонував спосіб визначити порядність майбутнього чоловіка. Для цього знадобиться чай і холодильник

Цікаве
Loading...

Отже, що нам пропонують: для початку потрібно приготувати ячмінний чай — популярний в Японії напій, який п’ють холодним, поставити глечик з ним в холодильник і починати спостереження. Рано чи пізно настане момент, коли чай почне закінчуватися, а місткість — порожніти. Ось тут ви все і зрозумієте: якщо обранець без слів зробить новий чай — прекрасно, треба брати. Якщо ж він буде чекати, поки запас чаю оновить його подруга — втікайте, на думку японця, діагноз невтішний.

Ячмінний чай в Україні не дуже популярний, тому такий тест можна проводити й з іншими речами, які мають властивість закінчуватися: чи викине потенційний чоловік (або дружина) пакет від випитого молока, картон від туалетного паперу, чи доїсть останню ложку макаронів чи залишить, щоб не мити сковороду. Годиться все.

Користувачам Твіттеру так сподобався метод, що вони запропонували свої варіації

Однак деякі запропонували не поспішати з висновками. Можливо, іноді досить просто попросити партнера зробити чай, а не вибухати обуренням, бачачи спорожнілу пляшку. Так і конфлікт буде вичерпано, і він може змінити свою поведінку. А якщо і це не спрацює, то тут вже тільки вам вирішувати що робити.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close