За новим законом на Філіппінах, кожен випускник має посадити 10 дерев і через одне покоління на Землі стане більше на 525 мільйонів нових дерев

Таке враження, що наше наймолодше покоління найбільше переживає за майбутнє нашої планети. А якщо добре подумати, саме вони пожинають плоди нашого безконтрольного і безглуздого знищення зелених насаджень. Отож зважаючи на гостру проблему, волонтери намагаються залучити молодь до спасіння зеленого світу. Навіть якщо вони і не знищували природу, то мусять тепер її відновити.

15 травня уряд Філіппін прийняв закон, що зобов’язує випускників посадити 10 дерев після закінченні навчання. Якщо ні – залишаться без атестата

Цікаве
Loading...

Ба більше – указ вимагає цього і від випускників молодшої та середньої шкіл, а не лише від старшої.

Його автором був урядовець Гарі Алехано.

Його основне завдання – пропагувати відповідальність перед поколіннями, як і охорону довколишнього середовища.

Гарі так прокоментував текст закону: “Оскільки ми розуміємо, що молодь має право на здорове і екологічно чисте довкілля… саме тому варто залучити їх до природоохоронної справи і таким чином творити справжню дійсність”.

Така новація допоможе посадити 175 мільйонів дерев.

Згідно зі словами Алехано, навіть якщо виживе лише 10% від усіх посаджених саджанців, вони збагатять природу на 525 мільйонів дерев впродовж одного покоління.

Насправді, ця ініціатива – не єдина, котра залучає молодь до охорони природи.

Одна школа в Індії доручила своїм вихованцям оплачувати шкільні витрати відходами з пластику і сміття. Така ідея допомогла задуматися про тотальне засмічення пластиком в країнах Азії, а також багатьом учням дала доступ до освіти. Пластик та відходи привели дітей до школи, а не на роботу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close