in ,

Залишайтесь хорошою людиною попри погане оточення

Як не крути, світ ділиться на добрих і поганих людей. Як би багато ми не молилися, медитували, остерігалися їх, створювали навколо себе “захисне коло” — зустріч з ними неминуча.

Ми неодмінно з ними зустрінемося — колегами чи друзями, родичами чи однокласниками. Нам неможливо уникнути такої зустрічі, але й припинити бути добрим через них також не варто.

По-справжньому сильні особистості не піддаються зовнішньому впливу, бо знають, що справжні зміни — внутрішні. І сильний чужий вплив не має на них впливу.

Станьте доброю людиною насамперед для себе

Доброта — чеснота благородна насамперед для вас, тож бажання стати добрим однозначно змінює людину. Станьте добрим для себе, а не для інших, випромінюйте добро зсередини, а не для когось, заради чийогось схвалення. Доброта повернеться до вас сторицею, і, того й гляди, погані особи можуть захотіти самим змінитися, побачивши ваш приклад.

Око за око…

Махатма Ґанді вважав, що якщо жити за принципом “око за око”, то невдовзі увесь світ осліпне. Поганий приклад справді швидше поширюється, ніж добрий. Дозволяючи злому впливу проникати у ваше життя, ви провокуватимете розмноження зла. Закриваючи очі на погане, ви даєте йому доступ до себе, що неодмінно відіб’ється на всьому вашому житті та житті близьких.

Повірте в добро

Зрозумійте, що зло можна побороти лиш добром, і вже читаючи цю статтю, у вашій душі однозначно відбуваються зміни. Зустрівши погану людину, не забудьте, що у світі живе ще багато добрих людей. Будьте сильними та витривалими перед натиском негативу, і пам’ятайте: ви не самотні. Так поступово негатив відступить, і світ, хоч на краплинку, та стане кращим.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Життя зміниться, коли ви нарешті зрозумієте…

Причини неймовірного болю голови та 10 способів його позбутися