in , , ,

Жінка перетворила 110-річне сухе дерево в безкоштовну маленьку бібліотеку для сусідів, і вона – неймовірна

 

Незважаючи на те, що ми живемо у світі комунікації, маючи доступ до великої кількості інформації одним натисканням на кнопку, книги досі залишаються неймовірними і важливими для нас. Звичка зануритися у літературну оповідь, виважено і розмірено читати, ніж прокручувати сторінки на екрані, має свій магічний сенс, допомагає розвивати такі важливі навички, такі як критичне мислення і співпереживання – два поняття, які все рідше трапляються посеред нашого суспільства.

Некомерційна організація Little Free Library допомагає нам зберегти вроджену любов до книг, «запалює любов’ю до читання, гуртуючи людей та заохочуючи до обміну книжками в околицях по всьому світу». Понад 75 тисяч бібліотек створено у 88 країнах світу!

Проте найкраща річ, яку ми спостерігали, була зроблена сім’єю в Coeur d’Alene, штат Айдахо. Sharalee Armitage Howard, бібліотекар, художник і колишній палітурник, вирішила, що великий пень 110-річного дерева бавовника, замість того, щоб бути розбитим і зруйнованим, стане ідеальним місцем для бібліотеки «Little Tree Library». Мусить пройти час, щоб пеньок зажив новим життям, здорове дерево для цього ніколи не зрубають», – розповіла Шаралі. – Роками викидали величезні гілки на тротуар і вулицю (навіть без вітряної погоди). Ми дійсно були стурбовані тим, що хтось міг постраждати. Одна навіть впала на автомобіль нашого сина.

“Середня тривалість життя дерева-бавовника становить лише 40-50 років… отже, він вже понад два рази жив!”

Пень висічений зсередини, увінчаний дахом та затишно облаштований всередині і зовні справді має казковий вигляд, одна з найгарніших бібліотек, яку ми колись бачили! Гортайте серію вниз, самі милуйтеся і беріть свою сьогоднішню книгу!

The Little Free (Tree) Library

This is an awesome project. A Coeur d'Alene artist found a unique way to repurpose an old and decaying tree in her front yard. She's turned the tree's stump into a Little Free Library. It's a free book exchange designed to encourage reading. A Facebook post from the woman has since been shared close to 30,000 times!https://www.krem.com/mobile/article/news/local/kootenai-county/artist-turns-100-year-old-tree-in-coeur-dalene-into-little-library/293-3fa730c4-2ccf-4771-bed9-0176fb334083

Gepostet von Taylor Viydo am Dienstag, 18. Dezember 2018

За матеріалами

Сподобалось?

Бездомний кіт вперше за пару місяців розплющив очі – і вразив їх красою

12 поширених помилок, ціна яких – зіпсований одяг