Жінка випадково побачила фотосесію мами з донькою і зрозуміла, яка ціна ідеальних знимків у Інстаґрам

Чим більше ви розглядаєте привабливі знимки ровесниць чи знаменитостей в Інстаґрам, тим більше незадоволеними своєю зовнішністю і життям стаєте. Однак часто ці красиві кадри мають мало стосунку до реального життя. Для фотосесії #успіхвжитті можна орендувати фальшивий літак, а #букетвідкоханого можна навіть купити самій. Але, мабуть, по-справжньому сумно, коли підробляється найбільш цінне — стосунки з дітьми. Свідком такої Інстаґрам-історії стала американська мама 6 дітей Джен Флінт (Jen Flint).

Ми в Тутка хочемо поділитися з вами цією історією. Ми сподіваємося, що вона допоможе вам виробити стійкий імунітет до Інстаґ-залежності та спонукає більше любити себе з усіма своїми родзинками.

Джен Флінт з сином.

Цікаве
Loading...

«Вчора біля басейну я побачила молоду маму і маленьку дочку, одягнених в дуже красиві купальники, які ідеально пасували одне одному. У мами були чудові природні локони, які вона зібрала вдало підібраною пов’язкою. Перші кілька хвилин вона голосно розмовляла з подругою телефоном, а дочка стояла і чекала, коли їй дозволять піти купатися.

Після закінчення розмови мама розклала іграшки для купання і крем для засмаги на пляжному рушнику. Потім, знайшовши вдалий ракурс і правильне освітлення, жінка дістала штатив і зробила кілька селфі з донькою. Малеча попросила дозволу покупатися, але мама звеліла їй почекати, відправила доньку позувати перед басейном, а сама увійшла в басейн і повернулася назад. Крихітка широко посміхнулася і сказала «сир», ніби робила це мільйон разів. Лише після цього мама дозволила їй погратися.

Дитя поплавало кілька хвилин, а жінка в цей час зателефонувала подрузі телефоном і почала чергову розмову. Дівчинка чемно і неодноразово просила: «Мамо, будь ласка, ходи до мене в басейн», – але мама її ігнорувала. «Мамо, пограйся зі мною?» – запитала вона ще 4 рази. Мама подивилася на неї, але вішати трубку не стала.

Через 10 хвилин вона закінчила свою розмову, зібрала крем від засмаги, який так і не був використаний, іграшки для купання, які так і не торкнулися води, а потім забрала свою дочку, і вони пішли з басейну.

Я сиділа і думала про те, що сталося. Я уявляла, що світлини, які вона зробила, були ідеально відредаговані й викладені в соціальних мережах з підписом «Відпочиваємо біля басейну з моєю дівчинкою» #створюємоспогади.

А десь ще інша мама сидить зі своїми дітьми, її будинок в безладді від ігор, волосся розтріпалося за день, а одяг забруднений арахісовим маслом. Вона втомилася, тому що провела свій день за готуванням їжі, прибиранням, доглядаючи та граючи з дітьми. Вона буде дивитися на ці знимки й порівнювати себе з ідеальною мамою з басейну. Лукавий в її голові буде їй нашіптувати: «Ти недостатньо гарна… Ти не схожа на маму з басейну. У тебе немає грошей, щоб купити такі дорогі купальники, як ці, і немає часу, щоб залишити спогади, схожі до цих». І молода мама буде вірити в це. Вона буде відчувати себе невдахою. Ох! Вона ніколи не дізнається, що провела час набагато краще в очах своїх дітей, ніж ця «ідеальна мама» з басейну.

Те, що ми бачимо в соціальних мережах, не завжди правдиве. Часто — це лише видимість. Це виставлені, відфільтровані та фальшиві кадри.

Іноді ми бачимо абсолютно реальні світлини з відпустки, знимки красивих будинків і волосся, щойно закладеного в зачіску, але це тільки один момент. Це найкращий момент з цілого дня, який пройшов так само, як і наш власний. Робота, прибирання і безлад…

Мами, не порівнюйте себе. Ви досить гарні. Найбільш приголомшливе у вас те, що ви — справжні. Ваша брудна блузка, безлад вдома і щасливі діти — справжні, і ви все робите правильно “.

Що ви думаєте про цю історію? Чи не здається вам, що це хвороба нашого століття — підміняти реальні спогади гарними світлинами? Чекаємо ваших коментарів.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close