Жінка, яка сподобається майже будь-якому чоловікові: лише одна її риса!

Жінок завжди мучило запитання: ну як же сподобатися чоловікові, як зберегти й підтримати його інтерес до себе протягом ще багатьох і багатьох років, а можливо і навіть протягом усього вашого спільного життя. Так, звучить це дійсно не так вже й легко. Тому жінки й надалі продовжують вигадувати хитромудрі плани та змінювати себе, лише б досягти своєї заповітної мети. А насправді все набагато легше.

Для того, щоб чоловік завжди божеволів від вас, буквально носив вас на руках і навіть думати не хотів про те, щоб задивлятися ще на когось, а тим більше покинути вас, потрібна лиш одна риса — вміння щиро радіти йому і всьому, що він для вас робить.

Цікаве
Loading...

Тобто бути дійсно вдячною і тим самим мотивувати його ще більше робити вас щасливою.

Зверніть увагу, я не кажу, що треба ледь не домашнє взуття йому в зубах приносити та «хвостиком махати», коли ви, наприклад, зустрічаєте його з роботи. Але ви повинні дійсно помітити, що він вже прийшов додому і хоче вашої уваги й тепла. Тому хоч на якийсь час просто відкладіть всі свої справи та вислухайте його. Або просто посидьте поруч, поки він буде відпочивати.

Дуже важливо бути жінкою, яка не просто прикидається, що любить і поважає свого чоловіка, а дійсно саме так і робить. Адже якщо ви дійсно будете добре і шанобливо ставитися до чоловіків, а не тільки удавати, що ви це робите, а всередині себе продовжувати зневажати та ненавидіти їх, тоді ви справді перетворитеся на справжній магніт для протилежної статі, повірте мені на слово.

Навчіться їм довіряти, просити про допомогу, просто щиро захоплюватися їх силою, мужністю, мудрістю і почуттям гумору. Але як я вже казала на початку статті, вже тільки цієї однієї риси — вміння радіти та бути вдячною саме цьому конкретному чоловікові, буде достатньо. Адже вона вже принесе вам позитивний результат і зробить вас неймовірно привабливою в його очах.

Тому, любі мої жінки, запам’ятайте одну просту річ — чоловік із задоволенням і з великою радістю готовий кинути хоч весь світ до ваших прекрасних ніжок. Він дійсно готовий старатися заради вас і робити зусилля, але тільки тоді, коли дійсно буде бачити, що саме він може зробити вас по-справжньому щасливою.

Тому говоріть йому про це і дякуйте за всі його вчинки та дії щодо себе. А в такому разі він буде відчувати себе вашим героєм, а кому ж з чоловіків цього не хотілося б..? І саме тому чоловік просто не зможе, та й не захоче піти від жінки, поруч з якою у нього завжди виростають крила, а у неї поруч з ним завжди з’являється посмішка… Адже так і має бути. Успіху вам!

Автор: Вікторія Кірста

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close