in , ,

Жінкам не зажди краще обрати чоловіка-Альфа

Ми звикли звертати увагу на того, хто цю увагу намагається привернути. А стереотипи говорять про те, що чоловік повинен бути лідером, сильним і жорстким — Альфа-самцем.Чи це так? Чим відрізняються Альфи й Омеги та чому жінкам краще з Омегами, Тутка дізнався для вас.

Всі ми чули рису, якою нагороджують жінки завидних женихів – «альфа-самець». Але якщо є альфи, логічно припустити, що повинні існувати й омеги. Зазвичай на таких хлопців дівчата рідко звертають увагу. А даремно, адже це дивовижні та чудові чоловіки.

Хто такі Альфи й Омеги

У світі не існує однакових чоловіків і жінок, у всіх нас різні бажання і потреби. Але еволюція розділила нас на психотипи: одні самці створені, щоб привалювати самок «яскравим оперенням», інші — піклуються про потомство і підтримують спокій в зграї.

Альфа-самець. Це типова «древня людина», хоча він і змінив печеру на модну квартиру, і отримав вищу освіту. В ньому сидить невтомна жага лідерства, він обов’язково повинен бути попереду планети всієї, кращим у всьому. Уявіть собі зграю вовків – їх ватажок типовий представник альфа-самців.

Омега-самець. Йому не потрібно виділятися з натовпу. Він віддає перевагу комфортному існуванню, а тому уникає конфліктів і ризикових ситуацій. Альфа-самців недооцінюють, при цьому впевненості в собі в омега-самця не позичати.

З якихось причин, мабуть, тому, що альфа-самець постійно привертає до себе увагу, в суспільстві заведено схилятися перед альфа-самцями. Але за красивим фасадом, часом, ховається пустушка або деспотичний характер і схильність до постійного домінування. А ось Омеги володіють прекрасними особистісними якостями. Зупинімось на них докладніше.

Чим хороші чоловіки-омеги

Спокій і розслабленість. Душа компанії Альфа володіє харизмою і є екстравертом. Омега ж навпаки, має більш спокійний характер. Він розслаблений, його важко розлютити, тому приймає більш раціональні рішення. Він не прагне брати собі на плечі непосильну ношу. Якщо метою змагання є сумнівний приз, а навичок в Омеги не достатньо, він спокійно відсторониться від суперництва і пройде повз.

Ніжність. Чоловіки-омеги більше розуміючі та ніжні у стосунках, тому що вони не прагнуть доводити 24 години на добу ні собі ні іншим свою перевагу. Він із задоволенням проведе свій вихідний разом з вами, розважаючись переглядом улюблених фільмів. А приходячи з роботи, не буде вимагати стерильної чистоти у квартирі та їжі, що нагадує меню ресторану. Коли ви напружені або втомилися, він із задоволенням зробить масаж, якщо ви його про це попросите.

Інтровертність. Омеги не люблять галасливі компанії. Їм не потрібно бути в центрі уваги вони не прагнуть бути душею компанії. Їм не потрібно постійна увага оточуючих і захват, щоб зміцнити впевненість у собі. Любить проводити час один або в компанії кількох приятелів, його цілями не є суперництво та встановлення власної переваги, йому не потрібно доводити, що він найкращий.

Доброта. Він часто звертає увагу на оточуючих людей, адже у нього нема потреби показувати «хто в домі господар». Він частіше зауважує потреби оточуючих і з готовністю прийде вам на допомогу. При цьому його допомога буде щирою і безкорисливою.

Емпатія. Він не зациклений на самому собі та постійному дусі суперництва. Саме тому він чуйно ставитися до переживань близьких йому людей. Він здатний зрозуміти вас і відчути Ваш біль. Він завжди намагається поставити себе на місце іншої людини, щоб краще зрозуміти емоції й переживання партнера.

Здатність до глибших стосунків. У таких чоловіків практично не буває багато друзів. Однак, якщо вони є – це перевірені люди, стосунки з якими перевірені роками. Оскільки Омеги люблять самотність, то і спілкування через Інтернет вони обмежать.

Він терпіти не може випадкових безглуздих розмов з малознайомими людьми. Віддає перевагу глибокому і цікавому спілкуванню зі своїми старими приятелями, дружба з якими перевірена роками та вчинками.

Робота самостійно. Він не командний гравець. Будь-яка робота, яку береться виконувати чоловік-омега, краще всього вийдуть у нього, якщо він працює один. У таких чоловіків немає прагнення примкнути до якоїсь команди та битися в ній за місце лідера. Тому він воліє працювати один.

Не має гіпертрофоване Его. Альфа-самець постійно роздуває своє его, вимагаючи похвали й запевнень, що він най-най. Чоловікові Омезі глибоко наплювати, що думають про нього оточуючі, бо прекрасно знає, чого вартий насправді. У його житті цілком можуть бути грандіозні успіхи, а ви можете і не знати, тому що він ніколи не розповість про це через хвастощі. У ньому немає пихатості та він не потребує схвалення натовпу.

І у тих і інших типів чоловіків є свої переваги та недоліки. Різниця лише в тому, що наше суспільство зробило культ з альфа-самців, не думаючи про те, що у різних жінок різні потреби та життя з альфа-самцем може перетворитись на пекло. Тому не варто недооцінювати чоловіків Омега, вони можуть стати хорошими друзями або вдалими супутниками на все життя.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Оздоровлюємось по-японськи за 5 хвилин

9 випадків, коли болить одна частина тіла, а проблема зовсім в іншій